Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megérné állást váltanom?

Megérné állást váltanom?

Figyelt kérdés

Hello.

Másfél éve melózom egy ablakgyárban. ahol a bőrt lehúzzák rólam. 2 műszak van, viszont nekem nincsen váltásom, és 1 műszakban kell elvégeznem a melót. havi 90-95ezer ftot kapok. Ha szombaton is kell mennem (mostanában folyamatosan) akkor 1 szombatért 9ezer ftot kapok.


A melóhely nincs messze, szerencsére megtudtam oldani, hogy kocsival felvegyenek munkatársak és velük járjak.

Napi 8,5-9 órát dolgozom. mert bedolgoztatják a kajaszünetet is...


A kezem tropa mert kesztyűben nem tudom normálisan és gyorsan végezni a munkámat...

A cég kajacsekket nem fizet...


okt. 24-én (hétfőn) vizsgázok targoncavezetésből.

Borsod megyében lakom, Miskolctól olyan 20 km-re. Szeretnék elmenni a Boschba mint targoncás, ez valószínű össze is jönne mert van rá kereslet, meg egy ismerőst is találtam aki segítene.


Ott olyan 110-120 lenne a fizetésem, viszont nem tudom mennyire kéne megerőltetnem magam.

Anyám egyáltalán nem tolerálja az ötletet... azt hiszi h jelenleg álom munkahelyem van, és hogy minek kockáztassak a jobb érdekében...


A bosch messzebb lenne, de járnak be sokan innen ahol lakok. napi 12 óra viszont 2-t megyek 2-t itthon vagyok.


Meg ha nem lépek akkor minek csináltam meg a targoncás jogosítványt?


Tény, hogy szinte akármikor visszajöhetek erre a munkahelyemre mert jól végzem a munkám még így is, hogy egyedül kell csinálnom.


Én véleményeket kérek, szerintetek anyámnak igaza lehet???

Szerintem nem, és igenis beakarom bizonyítani neki, hogy nélküle is érhetek el dolgokat... nem kell az ő beleszólása.


(tudom nem nagy karrier, de 20 évesen ez most megfelelő lenne)


A 12 órás műszakoktól nem félek, ezen a munkahelyemen is volt olyan hét folyamatosan 12-ztem.


2011. okt. 23. 10:41
 1/2 anonim ***** válasza:
20 éves vagy. Ha most nem lépsz a jobb reményébe (mikor még nem kell sokadmagadról gondoskodni), akkor mindig egy helyen fogsz megrohadni (akármilyen szar meló vagy szarul fizet). Én 22 vagyok 1. munkahelyemen kiszúrták a szemem 80 000 ft-al. Másfél hónapig voltam ott. Most a dupláját keresem (igaz itt 12 órázom), de ha akadna jobb lehetőség (akár külföld, akár szakmailag kifizetődöbb állás, egyből váltanék.) A kockázat mindig megvan, de nem csak negatív irányba.
2011. okt. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az első jól leírta a lényeget! Csak csatlakozni tudok hozzá!

Minél előbb küldjél a másik helyre önéletrajzot, vagy kérjél az ismerőstől segítséget.

Minél hamarabb, annál jobb. Nem éri meg szar fizetésért szar helyen szar hangulatban robotolni. Ha csak az egyik is változik a másik helyen, akkor vágjál bele.

2011. okt. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!