Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ajánlanátok valami munkát...

Ajánlanátok valami munkát bölcsész diplomával, felsőfokú némettudással bárhol az országban?

Figyelt kérdés

olyan állásokra lennék kíváncsi, ami viszonylag jól jövedelmez, mert ugye albérletre is kellene. De itt ahol lakom (Szabolcs megye) nincs semmi állás, csak ügynöki vagy teljesítményarányos.

Kb. 120-30 nettó körüli melóra gondolok, call centert is bevállalnék. Hónapok óta semmit se találok. Ha nem kellene költöznöm, minimális összegért is dolgoznék már, csak ne üljek itthon pénz nélkül.

Tudom, kicsit soknak tűnik ez a 120-30 ezer, de albit is kell fizetni majd gondolom.

CSAK olyan írjon légyszi, aki biztosra tudja, aki hasonló cipőben jár és van tapasztalata


2011. okt. 26. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
130 nettó Szabolcsban pályakezdőként?! Szállj le a fellegekből!
2011. okt. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Legnagyobb esélyed ilyenre Budapesten lenne, de ahhoz kell némi kezdőtőke, hiszen kell kivenned egy szobát előre....

nekem egy barátnőm némettanári diplomával call-centeres.

de ne haragudj meg, nekem a tiédnél "kicsit használhatóbb" diplomám van, mégis 99 ezer Ft-ot keresek nettóban pályakezdőként :D

2011. okt. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mondom Szabolcsban BÁRMENNYIÉRT dolgoznék.... de pesten kellene 130 körüli és call centeresként szerintem keresnek annyit több műszkban. Töri szakon végeztem, de nincs melóm... és felfőfokú németem van..angol tudom job b lenne. akkor lenne melóm. De nem a bölcsészlenéző szövegekre vagyok kíváncsi, köszi
2011. okt. 26. 22:47
 4/8 anonim ***** válasza:

Irány Bp,ha call-centerre vágysz,simán fogsz találni ilyen melót, szerintem még többért is. A barátnőm 3műszakban call-centerezett(csak idegen nyelven!)és 180 nettója volt...


Ha nem jön be Pest, gyere át a Dunántúlra, főleg Győrre gondolok, itt nagyon fontos a német, egy közel anyanyelvi szinten beszélő emberke mindig jól jön pl. az Audiba :)


Gyakorlatilag mindegy, csak gyere el onnan a halál fa@záról...bocs h így hívom a szülőhelyed, de gondolom te is hasonlóan érzed...

2011. okt. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Uccsó vagyok. Amúgy ha a szívemre hallgattam volna, én is töritanárnak mentem volna, imádtam és tudom, hogy imádnék tanítani is, de szerencsére az eszemre hallgattam, mert tudtam, hogy nem vagyok hajlandó tanárként végigfillérezni az életemet.

Ezzel nem kritizálni akarlak, de most őszintén, mire számítottál tanár diplomával? :)

2011. okt. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bölcsész suliban tanultam Én is. Januárban államvizsgáztam. A szakmámban még nem sikerült elhelyezkedni .Pestre költöztem még decemberben 5 hónapot dolgoztam egy füstös kis kocsmában...szeptember 19 óta munka nélkül vagyok.

80-90 ezer Ft-ból fizetjük a 71ezres lakást a 35 ezres autót a 7ezres Tv/internetet 7ezres gáztűzhely törlesztőt.

Most vállalkozás kezdésébe gondolkodok, úgy látom lenne rá igény...kívánjatok sok sikert :)


22N

2011. okt. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hagyjuk tényleg a bölcsészdiploma leszólását. mindenkiből az lesz, amekkora mákja van és amennyit ki tud hozni magából, nem mindig a diploma számít.

én például iszonyatosan bemákoltam a dolgot, egy otthoni "normális" bölcsészfizetés többszörösét keresem, de tényleg nagy szerencsével, nem csak rajtam múlott. csak sajnos ehhez el kellett jönni az országból.

kedves kérdező, mindenestre én is azt ajánlom, hogy ha az országból nem is mész el, tényleg legalább Bp. legyen az irány. vállalj korrepetálást, némettanítást, fordításokat (ez utóbbi különosen nem lesz könnyű, pláne ha nincsenek kapcsolataid), feladhatsz hirdetést is. sok sikert.

nagyon szomorú, hogy ez a helyzet a töritanárokkal. egy gimis osztálytársam is egyszakos törire ment és a tanárunk ámult, hogy milyen "nemes feladatot vállalt". igaza volt és tisztelendő, nemesnek nemes, csak sajnos nem kifizetődő.:(

2011. okt. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

McDonalds? Bocs, ezt nem hagyhattam ki, és némi önirónia is ven benne, ugyanis nekem szociálpolitikus végzettségem van:D


De viccet félretéve, a német tudással én is tanítanék magántanárként, vagy kimennék a helyedben Németországba, ahová ki is jöttem. Tanítani már Skype-on is tudsz addigis, ameddig pénzt gyűjtesz, hogy legalább legyen valami munkád. Keress meg némettantárokat, akik magánban tanítanak, és ajánld fel, hogy egyszeri díjért adjanak le neked diákot, akit már nem tudnak bevállalni, én annó így szereztem nagyon sok angoltanítványt.


Call centeresként az egyik fordítódiplomával rendelkező ismrősöm nettó 150et keresett, ameddig ki nem ment Hollandiába, de sokszor bent kellett lennie este 11-ig, igaz, váltott műszakban.


Szurkolok, hogy sikerüljön munkát találnod, tudom, hogy milyen nehéz, de hidd el, nem lehetetlen:)

2013. nov. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!