Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjúkon általában...

Állásinterjúkon általában megkérdezik, hogy mely pozitív illetve negatív tulajndonságaidat emelnéd ki. Mit szoktál erre válaszolni? Mi az amit mindenképp és amit soha nem említenél meg?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 01:08
 1/2 anonim ***** válasza:
HJa ezt tapasztalom. Azt, hogy lusta vagy sose írd XD
2011. nov. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ezt tőlem is kérdezték, illete le kellett írnom egy papírra, hogy mik a pozitív és mik a negatív tulajdonságaim. zt azért kérdezik, hogy miért vagy alkalmas vagy miért nem vagy alkalmas az adott munkakör betöltésére. Én, mint rafinált válasza: :D Pozitívhez írhatsz akármennyit, negatívhoz én csk annyit írtam: Kiváncsi vagyok. És amikor megkérdezték, hogy miért nem írtam többet, (persze azt nem mondhtatam, hogy azért nem mert tudom, hogy miért kérdezik ezt) egy mosoly kíséretében annyit mondtam: Nincs több negatív tulajdonságom! :D

De láttam rajtuk, hogy tudták, hogy tudom, miért kérdezik ezt, ők is mosolyogtak egyet, aztán nem fírtaták tovább ezt a kérdést.

Ilyen válasz esetén munkaadói következtetés: 1. egy kicsit hazudott, de 2. eszes volt és átlátta a kérdés lényegét. Szerinted melyik maradt meg bennük? :) Ennél a cégnél, ahol eljászottam ezt, a legjobb 3-ban benne voltam, sajnos mégse én kaptam meg az állást.

2011. nov. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!