Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi fizetést kap egy...

Mennyi fizetést kap egy gyógyszertári asszisztens? És mit csinál pontosan? Mi a dolga?

Figyelt kérdés
2009. máj. 5. 18:21
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Szia! Gyógyszerész felügyelete mellett segédkezünk a gyógyszergyártásnál, expediálásnál(gyógyszerkiadás), porosztás, kúpöntés, gyúrás, mérés különböző mérlegeken, pilulakészítés, gazdasági dolgok, átutalások. Te is az vagy?
2009. máj. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen az leszek remélem!Most voltam felvételizni és remélem sikerült!Nagyon könnyű volt!Elég nehéznek tűnik,rengeteg óra lesz 6 hónap alatt!reggel 8-tól 2-ig elmélet,2-től este 8-ig gyakorlat!Nehéz volt?Nagyon izgulok!köszi a választ!6 napig fogunk vizsgázni.Lesz gyakorlati eléméleti és szóbeli is!
2009. máj. 14. 12:27
 3/14 anonim válasza:
100%
Én 2 éve végeztem Sopronban (ETI). Nekünk még anno 18 hónapig tartott a suli, (10 hó elmélet, 8 gyaxi). Nekünk is egész nap volt suli, bár havonta csak 4 napot kellett ott lenni. A vizsga nem olyan vészes, mint ahogy mondják. Nálunk 43 emberből 42-nek sikerült, a mi csoportunkban 3-as volt a legrosszabb.Ha még érdekel valami, írj privit, szívesen segítek.
2009. máj. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szijja kedves kérdező:)

Megkérdezhetném, hogy hová fogsz járni gyógyszertári asszisztens képzésre?:)

Nagyon megköszönönném:)

2009. szept. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Már elkezdtem,ez egy intenzív tanfolyam,jó sűrű napirenddel!A Debreceni Egyetem Nyíregyházi Egészségügyi főiskolai karán rendezik!6 hónapos,már meg volt az elméleti rész,most vagyok gyakorlaton!Nagyon szeretem!
2009. szept. 16. 19:55
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Értem:)Köszönöm, hogy válaszoltál:)Énis gy.a.-nek szeretnék tanulni, csak még itt a környéken nem indultak be, majd később:)6 hónap az mondjuk nagyon jó, hamar meglesz a szakmád:PAz a fontos,hogy szeresd amit tanulsz:)

Nagyon sok sikert kívánok Neked:)

2009. szept. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szijja:)Megint én vagyok:DNem baj, ha még kérdezek pár dolgot?:)Ahová most jársz, nincs véletlen honlapja esetleg?Mennyibe kerül összesen a képzés?Gyakorlati hely,ha jól értelmeztem a válaszodból, biztosítva van ugye?:)Ne haragudj a sok kérdés miatt:)

Köszönöm:)

2009. szept. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Semmi baj,válaszolok kérdezz nyugodtan!Én a munkaügyin keresztül járok a tanf.,ezért még én kapok!Eredetileg 1 éves a képzés és kb. 300-400 ezer ft!Nagyon drága!Itt Nyíregyházán 20 éve nem volt,szerencsém van!Gyakorlati helyet mi kerestünk + még ők is találtak 3-at!22-en vagyunk a csoportban,abból 2 magántanuló(nem vették fel őket,ezért fizetnek 150 ezret,így járhatnak a mi csoportunkban)!
2009. szept. 17. 18:09
 9/14 A kérdező kommentje:
Jah és honlapja sajnos nincsen!
2009. szept. 17. 18:11
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Értem:)Nagyon szépen köszönöm az információkat:)

Sok sikert a tanuláshoz:)

2009. szept. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!