Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki segíteneFodrász tanuló...

Valaki segíteneFodrász tanuló vagyok, minden vágyam kimenni külföldre, és fodrászként elhelyezkedni! Mennyi az esélyem? Lent.

Figyelt kérdés

Írország, Anglia, Ausztria, Németország.

Angolom jobb mint a németem. A németem nem annyira, mert nem haladunk a tananyaggal. Angollal viszont suli nélkül is fejlődök, mert azzal szinte mindenhol találkozok.


Ha most végzek, lenne esélyem rögtön külföldre menni? Tegyük fel hogy meg van hozzá a kellő pénz, de pályakezdő fodrászként mennyi esélyem van? :S Vagy felejtsem el, hogy ott majd eltudok indulni fodrászként, és kezdjem el itt? Csak hogy a két év alatt amíg itt dolgoznék, addigra már kialakulna egy stabil vendégkör is... Azért ez másképp működik, vendégkört kell kialakítani, stb. :/ Esetleg ha felvennének próbaidőre, fizetés nélkül? És előtte dolgoznék valami szakmán kívülit, hogy legyen pénzem? (külföldön)


Természetesen szalongyakorlatom van, de ez még a sulihoz tartozik. 3 éves, nem ezek a párhónapos képzések.


Írországban él kint az egyik unokatestvérem, így lehet ott kicsivel könnyebb lenne nekiindulni.



KÖSZI A VÁLASZOKAT, és tényleg millió köszönet annak aki most időt szán rám és segít.


2011. nov. 1. 23:42
 1/2 anonim válasza:
Pont most olvastam, hogy Németországban a fodrászok vannak legroszabbul megfizetve, persze, még lehet, hogy mindig jobban, mint itthon.
2011. nov. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha találsz valakit aki kivisz, esetleg cége van kint, akkor nem reménytelen.
2011. nov. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!