Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem adnak táppénzes papírt,...

Nem adnak táppénzes papírt, hogy lehetne megoldani?

Figyelt kérdés

Ugye ma munkanap van és be is mentem dolgozni, de hazaküldtek, mert rosszul lettem.

Elmentem orvoshoz, viszont sem a háziorvosom, sem a helyettese nincs ma, és azt mondták a betegirányítóban, hogy másik háziorvos meg nem adhat táppénzes papírt. (Nagy okosan még "le is csesztek", hogy miért nem telefonáltam tegnap. Mert tegnap honnan tudtam volna hogy nem tudok ma dolgozni. A lényeg, hogy tudnám megoldani ezt? Hétfőn már nem szeretnék hiányozni a munkából.


2011. nov. 5. 10:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, csak a saját háziorvosod adhat táppénzes papírt.

Ilyen esetben a következő nap amikor van rendelés, be kell menned a saját háziorvosodhoz, és kiadja a tp.papírt. Ha olyan a háziorvos, kiadja rokonodnak, ismerősödnek is, ha betelefonálsz neki, hogy mi volt a helyzet. Ha nem, akkor személyesen kell bemenned.

2011. nov. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat!
2011. nov. 6. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!