Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keresnék, mi lenne a...

Mennyit keresnék, mi lenne a feladatom, ha audi-s szakot elvégezném és jelentkeznék audiba? Böv lent

Figyelt kérdés
Életem nagy kérdése előtt állok, de nem tudom melyik irányba kellene mennem... Ranglista elején az AUDI egyetemi szak áll, de nem tudok róla még szinte semmit... Aki amit tud kérlek osszátok meg... Főként érdekel fizetés, munkakör, mennyire fárasztó, túlóra gyakori-e stb... Köszönöm előre is Nektek!
2011. nov. 7. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:

az audi nagyon jó cég, de nem hiszem, hogy sok értelme van elvégezni a szakát. a párom ott dolgozik, már elég rég.

tapasztalataim szerint gépészmérnökként jó nyelvtudással lehet elég jól érvényesülni. dolgozni nagyon sokat kell, a 8 órás munkavégzést el kell itt felejteni....a fizetés viszont elfogadható.

2011. nov. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Menj a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem járműmérnök szakáras. Ha azt jól elvégzed, garantáltan lesz munkád az audinál. Én is oda járok. :)
2011. nov. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Itt is garantáltan lenne, mert szerződésbe vannak, de nemtudom mennyit keresnék, mit kellene csinálnom.. Valakitől felvilágosítást várnék..
2011. nov. 11. 21:41
 4/4 anonim válasza:
Hát igen engem is ez foglaltoztat egész nap hogy hova menjek tovább tanulni ha az audiba akarok mérnök lenni (fizetés stb...)
2011. nov. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!