Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes a Tesco-hoz menni...

Érdemes a Tesco-hoz menni dolgozni?

Figyelt kérdés
Osztályvezetőnek jelentkezem. Tapasztalatokra lennék kíváncsi.
2011. nov. 10. 07:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Eggyüttérzésem.Én most próbálok meg lelépni.
2011. nov. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
hát ezaz a tescohoz csak akkor menj osztályvezetőnek ha meg tudod a másik embert szégyeníteni vagy tudsz vele ugatni azért mert épp nem egy perc alatt pisilt vagy mert nem tetszik az arca de ha szereted ha nyalnak akkor az a munkahely téged illet meg legalábbis én nekem ez a tapasztalatom énis dolgoztam tescóban de nekem mind ilyen fönökeim voltak én bizony nem nyaltam senkinek se és neked se tenném ennyi remélem kielégítő volt a válaszom na szia
2011. nov. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem meg itt senki ne pofázzon...munka? Igen.. Van fizetés? Igen...mi a jobb? dolgozni..vagy otthon baszni a rezet? Semmire nem veszel sehol kenyeret..akk meg ne járjon a szátok. Ha nincs más lehetőséged, és kell a pénz, akkor menj oda. Az emberi megszégyenítés pedig neveltetés kérdése..általában azok akik megszégyenítik a kollégájukat elfelejtik hogy ők is voltak "lent" és ők sem többek a rabszolgánál. Semmivel sem többek egy pénztárosnál...vagy a parkolóban sepregető munkatársnál.
2011. nov. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem egyáltalán nem olyan rossz hely a Tesco. Menj nyugodtan. Ha normális vagy a beosztottakkal, akkor ők is normálisak lesznek. Tisztelet. Ez a titok nyitja szerintem.
2011. nov. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a véleményeket.

Én a "tudom honnan jöttem" kategória vagyok, bárkivel tudok együtt dolgozni, anélkül, hogy meg kellene szégyenítenem bárkit is..

"Ki másokat vezet, inkább alázza meg magát, mint őket.."

szóval, ezzel nincs gond. Az érdekelne még, ha valaki tud infót, kb. mennyit lehet keresni, milyen munkaidő beosztás? (hány órát kell dolgozni egy nap..) ilyesmi.

2011. nov. 13. 10:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Írtál nekem privát mailt kérdésekkel.

Viszont arra,hogy tudnál úgy dolgozni,hogy ne szégyenítsdd meg a másikat,reagálnom kell.Eleinte az én főnökeim is ilyenek voltak,viszont mostanában kezdenek változni,köszönhetően az áruház igazgatónak.Ugyanis hülyén fog ez hangozni,de igaz:ezt oktatják.Nekem az osztályvezetőm mondta ezt,és miért is hazudna?

2011. nov. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

:) szerintem bárhol dolgozol a kereskedelemben vezetőként, mindenhol ezt "oktatják"..., én is megkaptam ezt az agymosás félét...

csakhogy ezekkel a vezetői elvekkel nem értek egyet..., és a tapasztalat azt mutatja, a saját módszereimmel többre jutok.... így maradok a saját vezetői elveimnél az oktatások ellenére..

(6 éves vezetői tapasztalat után)

2011. nov. 13. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!