Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan zajlik egy gyakornoki...

Hogyan zajlik egy gyakornoki program?

Figyelt kérdés
Programtervező informatikus bsc-n végzős vagyok és szeretnék gyakornoki programban részt venni. Van valami beszoktatás, tanfolyam, továbbképzés, vagy akármi az elején vagy rögtön bedobnak egy projektbe és ha nem tudom a lépést tartani kirúgnak?

2011. nov. 10. 18:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Nálunk (bank) a gyakornokokat mindig örömmel fogadjuk, és a lehető legtesthezállóbb munkát adjuk nekik. Igaz, én nem IT-n vagyok, de az szerintem mindegy is.

Ha nagyon ügyesek, akkor kapnak önálló feladatot, de ez pár hetes programban nem nagyon valószínű, csak ha több hónapig ott tudsz lenni. Akkor jut elég idő a tanításodra is, valaki mindig tud egy kicsit foglalkozni veled, a világ más az életben mint az iskolában. Egyébként javaslom, hogy tényleg menj, minél hosszabb időre, akár fizetség nélkül is.

Mi nagyon sok kollégát választottunk a gyakornokok közül, ez egy nagyon jó lehetőség. Nekünk is jó, nekik is.

Sok sikert!

És ne izgulj, egész biztosan kedvesek és befogadóak lesznek!

2011. nov. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!