Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha nagy bevásárlóközpontok...

Ha nagy bevásárlóközpontok (pl. Fórum Debrecen vagy Westend) üzleteibe, beadom az önéletrajzom, mennyi az esélye hogy el is jut az üzletvezetőig?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve nincs munkám és úgy gopndoltam hogy bemegyek egy ilyen nagyobb bevásárlóközpontba és pár üzlezbe beadom az önéletrajzom. Ez így mennyire biztos? Honnan tudhatom biztosra hogy el is jut az üzletvezetőig? Vagy netán vele kéne beszélnem? Dehát sosincs ott egyik se, csak az alkalmazottaknak tudom odaadni.
2011. nov. 13. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor jut el biztosan, ha keresnek is valakit. Én régebben beadtam pár helyre (ker. végzettség, angol német folyékonyan felsőfokon, tapasztalat) mindenütt az volt kitéve, hogy azonnal és sürgős ahhoz képest egy hónap múlva telefonáltak, hogy majd még ezután lesznek interjúk blablabla. Én mondjuk addigra már úgy voltam vele, hogy b4ssz4k meg, nem olyan fontos a dolog nekem volt már más.


Szóval ha nem is keresnek senkit, akkor megpróbálhatod, de ne fűzz túl sok reményt hozzá.

2011. nov. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aha, értem. És szerinted fényképeset adjak be mindenképp?
2011. nov. 13. 17:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Olyan helyre add be, ahol ki van írva a kirakatra, hogy keresnek. Elég sok ilyen van. Fényképeset vigyél.

Ha van végzettséged biztos több az esélyed.

(Én diplomával, és két okj-val eladó vagyok, már lassan 3 éve. De egyik végzettségem se kereskedelmi, és mégis felvettek.) Sok sikert!!

2011. nov. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen fényképeset.
2011. nov. 14. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!