Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozik valaki külföldön...

Dolgozik valaki külföldön gyermekápolóként, aki olvassa ezt az oldalt? A többi lennt.

Figyelt kérdés
Férjemmel választás előtt állunk. Itthon már sehogy sem tudunk a pénzből kijönni. Ráadásul van egy 17 hónaposunk, akit fel kell nevelnünk. Én gyermekápoló vagyok és azt szeretném tudni, hogy hogyan induljak el egy külföldi pályán? Mennyire kell tudnom a (szakmai) nyelvet? (még nincs nyelvvizsgám)Mennyire segítik külföldön az új munkaerőt az egészségügyben? Van esélyem egyáltalán, hogy felvegyenek kórházba dolgozónak, ha nincs még egy nyelvvizsgám sem? Mennyi pénzzel, hogyan oldottátok meg a kijutást, az első hónapokat? Félek a kudarctól, egy gyerekkel meg úgy érzem, még nehezebb. Segítsetek, lássatok el hasznos tanácsokkal! (Kérlek, írd meg, milyen országban élsz, és mennyit keresel, ha publikus...)
2011. nov. 17. 14:15
 1/1 esakk válasza:

Nem tudom itt volt-e már róla szó, hogy egészségügyi dolgozók, ápolók, orvosok részére munkalehetőséget kínál teljes háttértámogatással, nyelvtanítással stb. a finn munkaügyi minisztérium támogatásával egy cég.

További információk itt: [link]

2012. jan. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!