Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri Zalaegerszegre a...

Megéri Zalaegerszegre a Flextronicsba elmenni dolgozni?

Figyelt kérdés
Nem sok jót hallottam róla! Írjatok már pár dolgot az ottani dolgokról!
2011. nov. 18. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
az biztos hogy egyből felvennének ha jelentkeznél
2011. nov. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is megfordult a fejemben ez a gondolat, hogy oda menjek dolgozni. Mivel egyáltalán semmi kilátásom sincs, sehol nem kapok munkát, pedig dolgozni akarok. Most szűntettem meg a vállakozásom, mert csődközeli állapotba kerültem majdnem.

Viszont elijesztettek a zeg.-i Flex.-től. Én is nagyon sok rosszat hallottam. Állítólag úgy beszélnek ott a dolgozókkal mint az állatokkal (vagy azokkal se szabadna így), az a lényeg hogy megalázhassák az embert. A munkaügyi felügyelősség szinte hetente van kinn elenőrízni, mert valaki mindig feljelenti őket és rendre meg is büntetik őket.

Egy ismerősöm dolgozott ott, azt mondta idegileg kikészült ott, fél évet bírt, utána elment munkanélkülire, azt mondta inkább lesz munka nélkül mit ott ledogozzon akár 1 percet is. Pedig neki nem büdös a munka.

2011. nov. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ezért hirdetik magukat egyfolytában gondolom...gondolkoztam rajta hogy jelentkezek de kicsit fura hogy hónapok óta minden héten belebotlok a hirdetésükbe.
2011. nov. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is minden héten találok egy ilyen hirdetést! Hallottam hogy megalázó módon beszélnek ott az emberekkel így nem tudom meddig dolgoznék ott velem valaki így beszélne egyből neki mennék!
2011. nov. 19. 09:17
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy így vagyok ezzel én is. Na jó, nem mennék neki, de úgy beolvasnék neki hogy hirtelen a döbbenettől köpni se tudna az illető.

Én nem az a típusú ember vagyok, aki akkor sem szól egyszót sem ha fát vágnak a hátán. Nem hagyom magam megalázni. Ahogy én viszonyulok a másikhoz, elvárom hogy ő is hasonlóan felém.

Tehát ezt a rabszolgahajcsáros melót nem nekem találták ki.

Mondtam fel én már 2 hét után is egy munkahelyen, egyrészt hajtottak mint az állatokat, közben kamerán figyelték minden rezdülésünket, ha szóba álltunk valakivel már egyből be az irodába fejmosásra, másrészt a főnökasszony a 8 általánosával és egy okj-s bizonyítványával úgy leüvöltötte a fejem teljesen jogtalanul direkt mások előtt hogy alázhasson, hogy fogtam magam, megköszöntem az eddigi meló, és közöltem hogy nem vagyok hajlandó tovább itt maradni.

2011. nov. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
én dolgoztam ott,igaz csak 3 hónapot,most léptem ki dec. végén,de más okokból.nem tudom mit hallotatok,de engem senki sem alázott meg amig ott dolgoztam,pedig operátorként dolgoztam. Hallotam, hogy van pár olyan műszakvezető aki lek.rvaanyazza a dolgozókat,de egy akkora cégnél előfordúl,hogy van pár ilyen ember is.
2012. jan. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

utolsó! van hogy csak úgy elküldenek embereket?

csak mert kíváncsi lennék miért hirdetik magukat folyton.

2012. jan. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
szállás siralmas , embereket pofára helyezik jobb helyekre. csoportos leépitéskor az értesités elmarad legalább szolnának ... ennyita flexröl
2012. jan. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

# 6/8 01-03 11:53 vagyok

most nem tudom ha hirdetik magukat vagy sem, de szeptember-október-novemberben sokat hírdettek, még itt Erdélyben is, ez azért volt mert sok megrendelést kaptak és nem tudták a már meglévő emberekkel legyártatni, és sokan fel is mondanak vagy nem mennek be dolgozni, és ezért felvettek egy csomó embert,akiket majd december elejétől kezdve rugdostak ki, talán még most is tartanak a leépittések.

A szállás attól függ, hogy mit tudsz kiharcolni magadnak. Pl mi lentiben laktunk, igaz buszoztunk 40-50 percet de luxusvillákban laktunk, csak a barátnömmel egy szobában, de az én vállalkozom 25ezret adott volna ha én keresek magunknak, és ismerösökkel lehetett volna, hogy keresek 70-80e. ért egerszegen és akkor nem kellet volna buszozni, de már nem akartam ott maradni.

2012. febr. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!