Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Angliai lakcim nelkul nem...

Angliai lakcim nelkul nem lehet allasra jelentkezni? Itthonrol nem tudok keresni aztan ha behivnak kimegyek?

Figyelt kérdés
Ezt allitja a londonimagyarok.hu! Az jo ceg amugy?
2011. nov. 19. 17:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Otthonról szinte esélytelen.

Ha esetleg felhívnak (bár Magyar számot fel sem fognak hívni) és azt mondják hogy 2 nap múlva menj be interjúra akkor mit csinálsz? Minden interjúra egyenként kirepülsz majd?

2011. nov. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Otthonról jelentkezni lehet ugyan, de sok értelme nincsen, mert egyrészt magyar számot a munkáltatók nem hivnak vissza, másrészt pedig gyakorlatilag lehetetlen megoldani az interjúra való kimenetelt. Arra pedig ne számíts, hogy ismeretlenül felvesznek bárhova is! Itt Angliában minden állásnál van interjú, nem vesznek fel senkit találomra. Gyere ki, itt keress munkát! Egyszerűbb!


Ja, a londonimagyarok.hu egy nagy sz*r! Ne bízz bennük!

2011. nov. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
megoldás: ügynökséggel kell jönni. megbízhatóval. ahogy én jöttem, interjú Magyarországon volt, az angol fejesekkel. nem, nem kellett semmit se fizetni, ez egyébként is törvényellenes (és ezt is az ügynökség mondta). megbízható ügynökség egyik ismérve, hogy mielőtt kijössz, találkozol a leendő munkaadóiddal.
2011. nov. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
két nap múlva interjúra hívni? ugyan már. nekem volt olyan,hogy három héttel a jelentkezés után jött levél, hogy menjek interjúra. interjú időpontja újabb hat héttel később. nem sietik itt el a dolgokat.
2011. nov. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én beadtam a jelentkezést, 2 nap múlva interjú, másnaptól már dolgoztam.
2011. nov. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"nem sietik itt el a dolgokat."


Így nem lehet általánosítani, minden a cégtől függ, és hogy mennyire sürgős nekik alkalmazottat találni.

2011. nov. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is cégfüggő az hogy mennyi idő múlva hívnak be. Én a szakmámban tudtam elhelyezkedni(IT szektor) és amikor kiérkeztem, azon nyomban regisztráltam a neten néhány IT-re specializált állásportálra, meg küldtem CV-ket és már azon a héten 3 interjúm volt és rengeteg megkeresés. 2,5 hét után megkaptam a munkaszerződésem és a kiérkezésem után 1 hónappal kezdtem dolgozni a saját szakmámban.
2011. nov. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nekem az aljamunka kell, kitchen porter főleg, de elvállalnék gyári munkát, eladót, ilyesmiket. Szobalány nem lehetnék, mert a másik nemhez tartozom.
2011. nov. 19. 20:54
 9/14 anonim ***** válasza:
az nem baj, fiúk is lehetnek room attendantok.
2011. nov. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen, csak én még nem dolgoztam ilyen munkakörben. Valójában még semmi ilyen házimunkaszerű helyen sem dolgoztam, beleértve a konyhai kisegítőt is. A szobámat kiporszívóztam, meg mosogattam itthon, ennyi a tapasztalatom. Ha kell, edzem magam, hogy menjenek ezek, és főleg hogy gyorsan menjenek, mert gondolom a lassú munkát nem szeretik ilyen tipusu munkakörben.
2011. nov. 19. 23:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!