Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkahelymanír vagy elvonult...

Munkahelymanír vagy elvonult hatékony munkavégzés?

Figyelt kérdés
Csak arra vagyok kíváncsi, hogy kinek melyik verzió tetszik jobban? Kihagyván a muszájokat és a kényszerhelyzetet csak az érdekelne, hogyha valaki maga választhat mit választ? Munkahelyre járni, jellegzetes manír, csapatépítés, főnöknek megfelelés, mítingek, kollégáris furkálódások, odajárás (költség és idő) vagy kizárólag a hathatós munkára koncentrálva mondjuk egy lakásból leválasztott kis műhely vagy műterem vagy iroda, ahol manír nélkül, de ugyanannyit meg lehetne keresni, mint egy munkahelyen? Itt nincs bejárás, nincs manír, nincsenek kollégák csak a munka, sok idő és költség megtakarítással.
2011. nov. 22. 11:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs manírom, :) de inkább az előbbi. Mert hol szocializálódjak, ha van családom, sok dolgom, meg még a munka, senkihez se szóljak egész nap, "csak" a családtagjaimhoz? Érted mire gondolok? nem vagyok az a benyalós fajta, nem érdekel mit gondolnak rólam, nyilván van egy társasági arcom, de alapvetően szerintem fontos különféle emberekkel naponta érintkezni, kül, szituációkban kipróbálni magamat, nem a ranglétra miatt, csak az emberi mivoltom miatt :)
2011. nov. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én kombinálom a kettőt. Délelőttönként egy cégnél vagyok 4 órában, délután meg önállóan tanítok és fordítok otthon. Pénzben is jó, mert így van fix keresetem is fizetett szabadsággal, meg szeretek közösségbe is bejárni, jól megvagyunk a kollégákkal, szerencsére nincsenek furkálódások, sőt még értekezletek sem, egyszerűen leülünk és megbeszéljük, ha valami felmerül. Viszont napi 8 órát nem bírnék ki egy helyen.
2011. nov. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!