Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az Aegonnál pénzügyi tanácsadó...

Az Aegonnál pénzügyi tanácsadóként milyen feladatok várnának rám? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Érdekelne az is, hogy ezalatt a megnevezés alatt is a hézaló ügynököket kell érteni, vagy ez más? Fix fizetés gondolom itt sincs...
2011. nov. 24. 11:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Pénzügyi tanácsadó= üzletkötő


Csak így szebben hangzik, ha más csomagolásba rakják magát a szót.


Üzletkötés várna rád, alap elvárások (úgymint életbiztosítások kötése, vagyonbiztosítások, stb.) Vállakozói jogviszonyban. A minimálbér után 49 ezer Ft járulékot kell fizetned. De ezt ugye ki is kell magadnak termelned és akkor nem is beszéltünk még arról hogy ezen felül még többet keress amiből meg is tudsz havi szinten élni.


Nincs fix fizetés, csak a biztosítások után járó jutalék van.



Én dolgoztam biztosítónál, életem legrosszabb döntése volt.

Az agyadat szinte át akarják mosni, hogy csak az életbiztosítás kötése lebegjen a szemed előtt. Tök mindegy milyen szart, csak tukmáld rá az ügyfélre és kösse meg. Komolyan nekem nagyon sokszor volt lelkiismeretfurdalásom. Mi külön trénert kaptunk hogy felkészítsenek minket mindeféle helyzetre és különböző szituációkra, hogy reagáljunk és hogy fordítsuk át ha az ügyfél nem akarja megkötni. Hánynom kell az egésztől.

Ki is léptem, elég volt egy életre ebből a biztosítós marhaságból.

2011. nov. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, sajnos én is ettől tartottam...én se csinálnám ezt soha...
2011. nov. 25. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!