Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Angliában mennyivel többet...

Angliában mennyivel többet keres egy "átlag" informatikus?

Figyelt kérdés
Ha én már dolgoznék és itthon pl 200 ezret keresnék akkor Angliában ez ugyanannyi vagy több lenne? Mennyivel?
2011. nov. 26. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem legalább 3x annyit, pl én megyek ki angliába (igaz nem londonba) csomagolási munkára havi 1000font-ért..(~370e ft), ennek fényében sztem 3x annyit keresnél mint itt
2011. nov. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csomagolásért 1000 font? Az nem semmi.
2011. nov. 26. 15:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Jóval többet keres egy informatikus. De! Felesleges átszámolni forintba, mert ha itt dolgozol, akkor itt is költöd el a pénzed nagy részét! Az IT szektorban dolgozók kezdőfizetése olyan évi bruttó 18.000 - 20.000 font körül indul. Kezdetben, amíg nincs angliai tapasztalatod, addig kb. ez az amit megkapsz. Aztán, ha szerzel megfelelő helyi referenciát, akkor nagymértékben nő a fizetésed. Én már 6 éve itt vagyok és az éves fizetésem bruttó 46.000 font.
2011. nov. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az szép. Még előttem áll a fél gimi meg egy főiskola, de már biztos vagyok benne hogy ki akarok menni.
2011. nov. 27. 09:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Jól teszed:)
2011. dec. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!