Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Zepter állásajánlat?

Zepter állásajánlat?

Figyelt kérdés

Találtam egy álláshirdetést, mely 4, vagy 8 órában végzendő összetett irodai munkáról szól: [link]


Jelentkeztem és nemrég hívtak is, hogy hétfőn a váci út 191-hez mehetek is. Negatív dolgokat olvastam főleg azt, hogy nem is irodai meló, illetve fix alapbér sincs.


2011. dec. 1. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Jutalékos rendszerben tukmálhatod fűnek fának a túlárazott edényeket meg csodalámpát .Ha ez neked jó akkor hajrá
2011. dec. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én 3 hétig bírtam, nem épeszű embernek való... 10-20 ember egy irodában, négyen-öten egy asztalnál, kapsz egy telefonkönyvből kitépet lapot és onnan hívj meg embereket a bemutatókra. A többiek is vagy telefonálnak vagy azt lesik, hogy Te hogy csinálod a meghívást és utána elmondják, miért nem sikerült. Én utáltam, másnak sem ajánlom.
2011. dec. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor bukta a dolog.
2011. dec. 2. 13:18
 4/9 anonim válasza:
Én is kb. egy hónapig csináltam, fix alapbér nem volt, bérletet nem fizették, reggel 9-től este 20-ig benn voltunk a bemutatók miatt, utána feladtam... Szerződést csak halogatták, akik ott dolgoztak, ugyanolyan munkakörben, mint én, 3 hónap alatt eljutottak odáig, hogy havonta 50-et kerestek. Rövid távon, ha nagyon kell a pénz, oké, de hosszútávon én inkább más melót keresnék
2011. dec. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Rita0201 válasza:
szerintem felejtsd el!!!! én is jelentkeztem ilyenre, csak ott elfelejtették a hírdetésbe beleírni hogy milyen cégről is van szó, ráadásul elég fura volt hogy elküldtem e-mailben az önéletrajzom és kb 10 perc múlva csörgött is a telefon.....felvettem és kérdeztem milyen cég....nem akart válaszolni, másnap kellett volna bemennem, de még délelőtt felhívtam mert idegesített hogy nem tudom hová megyek és kiderült ...Zepter....MLM....na neee!!!El sem mentem!!!
2011. dec. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Eleve amelyik "cég" titkolja a kilétét meg a munkakört oda alap ,hogy nem megyünk.
2011. dec. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 AmonRae ***** válasza:
0%

A Zepteres manager, aki hirdet talán éppen az ilyen agyhalottak miatt nem írja ki a cég nevét, mert mindenkit elriasztotok a munkától.

Most nem fogom eloszlatni a sok tévhitet, baromságot, amit írtatok (MLM, stb.), mert ehhez fáradt vagyok, de elég annyi, hogy amit nem ismerek, arról nem mondok véleményt, főleg nem negatívat.

Amúgy aki meg hallgat az ilyen ökrökre, az meg is érdemli.

Ha egy haverod azt mondja, hogy az "X" filmet a moziban nehogy megnézd, mert gáz és te nem nézed meg, pedig amúgy érdekelt volna és a bemutató alapján tetszett is, akkor gondolkozz egy kicsit. :D


Üdv.

2012. máj. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megjött a Zepter ügynök ,ő adja fel a hirdetéseket:D Ha 100emberből 98 azt mondja hogy egy semmirekellő, csaló ,átverő cég ,akkor az így is van. Aki olyan mentalitású az úgyis odatalál hirdetés nélkül is ,de az álláskeresők becsapására nincs mentség.
2012. máj. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Már nem azért, de ha valakinek nem megy, akkor nem megy. Ha nem tetszik, akkor nem tetszik. De attól még nem biztos hogy rossz. Ízlés kérdése. Tényleg sokan megélnek belőle és nem is rosszul. de ezek a hozzászólások, tényleg elveszik azoktól is a lehetőséget, akiknek lehet hogy menne, de a sok téves infó miatt meg se próbálja. Én azt mondom, hogy meg kell próbálni, és ha nem megy akkor ott kell hagyni. Amíg nem kell fizetni addig mit lehet veszíteni?!?!?
2012. jún. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!