Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten dolgozom mint call...

Budapesten dolgozom mint call centeres egy banki behajtó részlegen.200e bruttó plusz havi kb 30e kafatéria van, plusz egy kis egyéb, összesen kb 140+kafatéria a keresetem. Ez manapság milyen fizunak számít?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 20:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%

Call centeresnek szerintem teljesen korrekt.

Nyilván van, ahova sok, és van, ahova kevés.

2011. dec. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Meglehetősen magasnak. Családok élnek meg a feléből. Igaz,hogy szűkösen.
2011. dec. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
58%
Gondolom a munkád nem lehet túl egyszerú. Biztos nap mint nap sok ocsmányságot hallasz az ügyfelektől.Ez a minimum, hogy normális fizetéssel honorálják!!!
2011. dec. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát sajnos az ügyfél baszogatásnak éli meg a tájékoztatást, és sokszor a mi fejünkre zúdítja a baját, ami a legrosszabb hogy bunkó nagyon sok ügyfél:(

Stresszes nagyon az fix. De megbecsülöm hogy van munkám.

2011. dec. 4. 21:34
 5/11 anonim ***** válasza:

Kafatéria? Az nagyon kafa.

Nekünk mindent elvontak, amit csak lehetett: sem étkezési hozzájárulás, sem ruhapénz, nincs pénzjutalom, ügyeleti vacsora, semmi...(Kórház)

2011. dec. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Call-centeres fizetések tekintetében meglepően magas szerintem is.
2011. dec. 5. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Van felvétel?
2011. dec. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
sztem kevés ahhoz képest, h mit kell eltűrni hozzá. párom tb-n dolgozott ugyanennyiért, 3 évig bírta.
2011. dec. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Attól félek előbb utóbb én is kiégek úgymond, mert ez szerintem elkerülhetetlen... csak hát stabil hely, meg fizet is.... meg akarom tartami amíg lehet.
2011. dec. 5. 22:51
 10/11 anonim ***** válasza:
igen, párom is igy volt, aztán annyira agyára ment a végére, h bármi mást csinált volna, csak el innen. mondta a főnökeinek, h szeretne elmenni fiókba, engedjék el, erre ők ajánlottak egy másik osztályt, más munkakört, több fizetéssel, fix munkarenddel csak h megtartsák, mer ugye egy jó munkaerőt áthelyezni olcsóbb a banknak, mint 2 másikat betanítani ..
2011. dec. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!