Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akinek csak egy érettségije...

Akinek csak egy érettségije van, hol tudott elhelyezkedni? És mennyit keres?

Figyelt kérdés
Nekem van egy kereskedő szakmám és egy érettségim,de szinte lehetetlen munkát találni!Érdekelne,hogy másnak mennyire jött össze a biztos állás!
2011. dec. 7. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Tanulj valami másik szakmát. Pl. Hegesztő. Bővebb felvilágosítás a munkaügyi központokban.
2011. dec. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vállalkozok. Keresel egy mentort, és te is ezt teszed. Ennél biztosabb nincs.
2011. dec. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hegesztő nem hiszem,hogy közel állna hozzám,mert lány vagyok :)
2011. dec. 7. 14:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Milyen mentor programok foglalkoznak vállalkozásokkal?
2011. dec. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak érettségim van, emellett 3 nyelven beszélek folyékonyan(angol, francia, svéd). Egy multicégnél vagyok a külkereskedelmi osztályon, jóval átlag feletti fizetéssel, miközben a diplomás ismerőseim közül sokan minimálbér közeli pénzből élnek.
2011. dec. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó remekül szemlélteti a mai magyar valóságot. Mindent tanulunk, csak azt nem, amit kéne. Egy pár nyelv (minimum kettő) magas fokú ismerete már egy stabil munkahelyet eredményez, kellemes fizetéssel.
2011. dec. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!