Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 29 éves szombathelyi fiatalemb...

29 éves szombathelyi fiatalember vagyok, jövőre leszek 30. Februártól nem lesz állásom,2 nyelven beszélek felsőfokon (angol, olasz). Van valakinek ötlete, hol dolgozhatnék?

Figyelt kérdés
Angolból is és olaszból is tolmács-szakfordítói végzettséggel rendelkezem.Minden megoldás érdekel.Szívesen dolgoznék marketingesként is,akár távmunkában is.
2011. dec. 12. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
a fordítói melóval mi a bajod? hol melózol most OFFI-ben?
2011. dec. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem,egy cégnél,de megszünik az állásom 2012.január 31-gyel...és bárminek örülnék ahol tudom használni a nyelvet,még ha úgyvan,akár távmunkának is...
2011. dec. 12. 21:00
 3/11 A kérdező kommentje:
van tolmács-szakfordítói diplomám,kiváltottam 2009-ben a szakfordítói és tolmácsigazolványt is...
2011. dec. 12. 21:01
 4/11 A kérdező kommentje:
Elsősorban állásajánlatokat várnék,ha van valakinek akár távmunkában végezhető ötlete,örülnék,bármiféle kapcsolattartói,vagy akármilyen irodai meló érdekel,amit távmunkában lehet végezni.Egy dolog nem érdekel: ügynöki melók,MLM,és ilyesmik...nagyon fontos lenne...
2011. dec. 12. 21:43
 5/11 A kérdező kommentje:
Utazási irodában is dolgoztam,ha bárki tud segíteni,ilyen meló is érdekel
2011. dec. 12. 21:50
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Állásajánlatokat esetleg álláskereső portálon kéne keresni. Ez nem az...
2011. dec. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

www.profession.hu

www.munka.hu

2011. dec. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Álláskereső portálokat köszönöm én is ismerek,de nem gondolnám minden adatomat kirakni nyilvánosra a neten.Ezzel keményen vissza is lehet élni.Ezek a portálok pedig arra épülnek,hogy az égvilágon minden adatodat add meg,és majd azok alapján a rendszerük automatikusan felajánl,feldob potenciális állásokat,amiket aztán megpályázhatsz,plusz nyilván a munkaadók is lecsaphatnak rád a HR-es kollégájukon vagy fejvadász cégen keresztül.


Én azonban nem akarom az összes dolgomat kirakni a neten,mert már ütöttem meg ezzel a bokámat(tartalmaim plagizálása,zaklatás,stb.)


E-mailben küldök persze mindenkinek mindent,mert akkor jól körülhatárolhatóvá válik,ki él vele vissza...Vagy legalábbis jelentősen leszűkül a kör.S mint mondtam,már volt ebből visszaélés jellegű problémám.

2011. dec. 20. 12:10
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Hát ha ennyire paranoiás vagy, akkor mit vársz? Egyébként mivel tudna visszaélni egy álláskereső portál? Nem a bankkártyád PIN kódját kérik el, gondolom.
2011. dec. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
37%

ez nem álláskereső blog, tessék regisztrálni állásportálokon.

egyébként ha ilyen magas szintű nyelvtudásod és igazolásod van, akkor valamilyen fordító irodánál próbálkozni nem rossz ötlet. nekem is van egy ismerősöm, aki az országos fordító irodának dolgozik, de neki az csak másodállás. azt mondja, hogy ezek projektmunkák, annyit fizetnek, amennyit dolgozik, persze amit vállal, azzal határidőn belül meg kell lennie.

2012. jan. 4. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!