Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ugye van aki elégedett és jól...

Ugye van aki elégedett és jól van?

Figyelt kérdés
Főleg olyan kérdéseket és válaszokat látok itt, amik a nyomorgásról, kétségbeesésről szólnak, meg havi nettó 60ezres bérekről (vagy annyiról se). De kérlek nyugtassatok meg, hogy ez mégsem annyira általános és sokan jól érzik magukat és jól keresnek? És csak itt ezen az oldalon gyűlik össze az ilyen kérdés, mert az embereknek már nincs hová menniük vele? Én megértem ezt és sajnálom, de ugye nem ez az országos helyzet?
2011. dec. 13. 12:32
 1/10 anonim ***** válasza:
De ez. Sőt, még rosszabb. A felső tízezer biztos elégedett, de a nagy többség nem.
2011. dec. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:((
2011. dec. 13. 12:37
 3/10 anonim ***** válasza:

Sajnos valószínűleg ez az átlag.

De: én például találtam egy nagyon jó munkahelyet, jó fizetéssel, jó légkörben. A férjem fizetése sem rossz, a kettőből egész jól kijövünk majd, ha lemennek a kisebb tartozások (ez kb. 4-6 hónap). Aztán leszek igazán boldog :-)

Most csak az árnyékolja be kicsit a hangulatomat, hogy mivel csak októberben kezdtem a munkahelyemen, így sajnos - érthető okokból - lemaradok a prémiumról és a karácsonyi pénzről (a kettő együtt ~250 ezer lenne).

De sebaj, majd jövőre :-))

2011. dec. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát,én úgy tapasztalom,hogy sajnos vannak akiknek ilyen rossz,és itt panaszkodnak,mert legalább elmondhatják valakinek..De sokan elég jól élnek,és ez is kitűnik itt is..

Nem kell messzire menni,elég ha rálépsz az utazás kategóriára.Sokan Amerikába,meg egyéb egzotikus országokba mennek..(azért ide is pénz kell) VAgy menj a divat oldalra.Sokan több ezres ruhákról írogatnak..(oda is pénz kell) Vagy menj arra a kérdésre hogy hányan írták hogy van bejárónőjük.(30 válaszból 25-nek van)


Én sokszor már kínosan megyek vásárolni,mert csak a kézi kosarat tartom a kezemben és az sincs megpakolva.De rengetegen totál megpakolt bevásárlókocsikkal állnak a pénztárnál.Sok ismerősöm van akik panaszkodnak,de csak üres szavak,mert szinte mindenük megvan..(én meg a jogosítványt sem tudom megszerezni,mert nincs rá keret)


Szóval szerintem sokan csak panaszkodnak,de nem élnek rosszul.

2011. dec. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

De, ez az országos helyzet :(

Szerintem nincs olyan ember, akinek a szűk ismerősi körében ne lenne több:

- munkanélküli

- közel munkanélküli (nem tudja, hogy jövő hónapban lesz-e még állása)

- "éhbérért" güriző, mert még mindig jobb, mint a semmi.


Én összeteszem kezem, mert (akkor) jó fizetéssel jöttem el babázni, a férjem pedig addig keresett-kutatott, míg egy olyan állást talált, ami ha nem is kiemelkedő, de jó fizetéssel jár.

2011. dec. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A magyar ilyen fajta. Mindig is panaszkodott. Most meg ráadásul tényleg van is miért. De ne aggódjatok, jövőre még rosszabb lesz!
2011. dec. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sirni a legkonyebb, ebben vilagelsok vagyunk:(
2011. dec. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Nekünk szerencsénk van akkor..

Most vettünk egy kicsi házat hitel nélkül, és mivel mind a ketten Ausztriában dolgozunk, mondhatni nagyon jól élünk....teljesen hétköznapi foglalkozása van mindkettőnknek, beosztottak vagyunk, de még közel 1 milliót viszünk haza egy hónapban és csak kocsi hitelünk van...

itt élünk Mo-on a határ mellett..


sajnos akik itthon dolgoznak, nem élnek jól és elhiszem, hogy már lassan mindenki panaszkodik emiatt...viszont ha itthon nem megy, akkor váltani kell!!!

2011. dec. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, erről hallottam, de nem dolgozhat mindenki külföldön. Itthon meg nettó 60 ezer Ft-ért életedet és véredet add a munkaadónak. Örülj, hogy van munkát egyáltalán, ha kirúgnak, akkor ezer áll a helyedre sorban. Hogy ennyiből meg éhen lehet halni, az senkit sem érdekel.
2011. dec. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tanácsot nyilván az kér, akinek problémája van, ezért koncentrálódik erre az oldalra sok nyomorgó ember, de ez még nem jelenti azt, hogy mindenki nyomorog. Körülöttem főleg átlagosan kereső családok vannak, akik megtanultak a fizetésükből normálisan megélni. Nem mondom, hogy bármit meg tudnak venni, amit megkívánnak, de távol állnak attól, amit szegénységnek hívunk. Mi is teljesen jól állunk.
2011. dec. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!