Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 15 éves vagyok, iskolába...

15 éves vagyok, iskolába önéletrajzot kell írni, de fogalmam sincs hogy mit irjak bele. Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Csak szakmai önéletrajzokat találok a neten.
2011. dec. 15. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
15 évesen be tudod ütni a googleba, hogy önéletrajz minta
2011. dec. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
15 évesen teljesen más típusú önéletrajzot várnak tőled, mint amit a munkakeresők írnak. A neten az utóbbira találsz mintákat. Egyszerűen írj egy fogalmazást arról, hogy mit csináltál eddig. Hol, mikor születtél, mivel foglalkoznak a szüleid, hova jártál óvodába, iskolába, mit sportoltál, mik voltak a kedvenc tantárgyaid, ha tanultál mellette bármi mást (zene, tánc, kézművesség stb.), azt is beleírhatod, ha voltál versenyen, esetleg még nyertél is valamilyen díjat, azt se hagyd ki! Nekünk is kellett ilyesmit írni a suliban, nagyjából fél oldalnyi szöveget lehetett összehozni.
2011. dec. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
érdekes, én találtam pár százezer személyes önéletrajzot a googlival...
2011. dec. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2. válaszolónak köszönöm a segítséget. :)
2011. dec. 17. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!