Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 2012-ben milyen változások...

2012-ben milyen változások lesznek a cafeteriaban?

Figyelt kérdés
Leginkább az étkezési jegy és a vitaminpénztár érdekel - mire számítsak?
2011. dec. 26. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy lesz egy 5.000 Ft értékű ún. Erzsébet kártya, csak ez lesz, más nem lesz használható és a munkáltató sem adhat többet...Tök jó...
2011. dec. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi eddig havi 12.000 Ft melegutalványt kaptunk, ami mindig nagyon jól jött, de ez januártól megszűnik a "remek" kormányzati változtatások miatt. Hiába van a munkahelyünkön menza, mivel nem minden dolgozó van ugyanabban az épületben (dolgoznak vidéken is ill. másik telephelyen), ezért a menzára sem lehet az új adókedvezményt igénybe venni. Az Erzsébet kártya még túl "kiforratlan" a munkáltatónak, így az sem lesz. Meg nyilván béremelés sem:-((

Tudom, mindenki unja már a sok panaszkodást, de ez egyértelműen a havi fix pénz csökkenése, nem is kevéssel. Ja, és eddig volt internet utalvány is, az is megszűnik.

De legalább annak örülhetünk, hogy az egészségpénztár és az önkéntes nyugdíjpénztár jövőre is megmaradnak, csak a havi összeg csökken. Tudom, hogy máshol még ezek sincsenek.


A "vitaminénztár" az mi? Én erről még nem is hallottam.

2011. dec. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!