Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudok találni egy...

Hogyan tudok találni egy alkalmi munkát gyorsan?

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok 12 éves. Gyűjtöm a pénzemet sosem körlöm el, de szeretnék olyan munkákat mindt kisebb kutyák sétáltatáss vagy ilyesmi. Nemtudom hogy kezdjek hozzá mit csináljak? Vagy mik ilyenkor a legjobb munkalehetőségek?
2012. jan. 1. 17:13
 1/10 anonim ***** válasza:
sehogy ne kezdj hozzá, senki nem fog alkalmazni, mert 15 éves korod alatt nem dolgozhatsz - a kutyasétáltatásért meg csak az amcsik fizetnek
2012. jan. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
azt tudom h 15 alatt nemlehet, de a kutyasétáltatás még bejöhet, és nem csk az amcsik fizetnek érte, hanem pl az idős emberek akik alig tudnak járni...
2012. jan. 1. 19:04
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Az idős emberek nyugdíjból élnek, nem valószínű, hogy pont ezért fizetnének.

Nagyon fiatal vagy még a munkához. Miért nem egyezel meg a szüleiddel, hogy kapj tözsebpénzt? Dolgozhatnál nekik is "fizetésért". Az én kamasz gyerekeim pluszpénzért lemossák a kocsit, az ablakokat vagy letakarítják a könyvszekrényt. Nyáron hajlandóak füvet is nyírni a pénzért.

Mi örülünk, mert házimunkára nevel a módszer, ők meg pénzt keresnek vele.

2012. jan. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem kapok semennyi zsebpénzt, ezeket meg alapból elkell végeznem:S azért fordultam ide, mert nem jutott más eszembe, milyen "munka" jöhet szóba? Egyébként az edzésekre kell
2012. jan. 2. 11:57
 5/10 A kérdező kommentje:
Elég sok pénzem van már, és folyamatosan gyűlik, csk az a baj hogy lassan:( sosem költöm el a pénzem csk ha nagyon muszáj, és mindig elteszem amit karácsonyra vagy szülinapomra kapok, de így nagyon lassú:"((:S
2012. jan. 2. 12:10
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát, én a helyedben beszélnék a szülőkkel. Sportolni szeretnél, ez mindenképpen támogatandó. Biztosan megértik ők is. Nem tudom, mekkora összegre van szükséged, de egy 12 éves gyermeknek miért ne járhatna zsebpénz? Sajnos a rendszeres munkákhoz még nagyon fiatal vagy.
2012. jan. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igen tudom sajnos:S azért is gondolok ilyenekre mint pl ha valaki sokat dolgozik valami segítség, de nincs nagyon ötletem. A szüleim nem adnak zsebpénzt, mert ha kérek valamire akkor adnak, de csak úgy nem:/Most is járok sportolni, de nagyon drága ezért mindig leakarnak beszélni mert drága, és veszélyes is (lovagolok) de lassan már kezdem azt hinni hogy nem fogják fizetni, ezért fel akarok készülni, mostmár elég méltányos összegű pénzem van, de ez egyszer csak el fog fogyni, és ezért pótolni kéne....:(
2012. jan. 2. 13:16
 8/10 anonim ***** válasza:

Nézd, én nem ismerem a családod anyagi helyzetét. A lovaglás valóban drága sport, és elképzelhető, hogy a szüleidnek komolyan spórolnia kell. Most nagyon sokan vannak ebben a helyzetben, hitelt kell fizetniük, és bizonyára tudod te is, hogy az elmúlt hónapokban jelentősen emelkedtek a terhek. Idén pedig az árak fognak megnőni.

Ha erről van szó, akkor sajnos egy dolgot tehetsz csak: beletörődsz:-((A tető a fejetek felett és az ennivaló fontosabb, mint lovaglás.

Folytatni bármikor lehet, később pedig már munkát is vállalhatsz. Nagyon sajnállak emiatt, de momentán sokat tenni az ügy érdekében nem tudsz:-((

2012. jan. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
igen, és ezért is akarok pénzt, mert hogyha lessz akkor akár magamnak is tudom fizetni, ha bejön valami munka, vagy azt a pénzt bármikor, bármire tudom bedobni, hogyha vészhelyzet lenne. De nem vagyunk leégve, köszi hogy aggódsz, csak igen spórolósabbak a szüleim az átlagnál, mint én , nehezen engedjük ki a pénzt a kezünkből:))
2012. jan. 2. 13:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Add kölcsön a pénzed a haveroknak uzsorakamatra :D
2012. jan. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!