Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi most a nettó minimálbér...

Mennyi most a nettó minimálbér 2012-ben?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

60.600 Ft


Nem változott tavaly óta, ugyanis a bruttó minimálbér csak azért lett megemelve, hogy szinten maradjon a nettó minimálbér.

2012. jan. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
60915Ft. Na nem mintha ez emelkedésnek számítana.
2012. jan. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
és ennyiből hogy a f*szomba éljek meg magamba? egyek szart?
2012. jan. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Én 100 ezer felett keresek, ami nem sokkal több, de kb. 60 ezer fele költök egy hónapban. Ha egyedül lennék, elmenne az egész fizetésem. Három egyetemistával bérlek egy frekventált helyen egy négyszobás lakást. Az egyik barátnője is itt lakik, így már 5-en vagyunk a bérleményre + rezsi. Ha meghúzom magam, nem csinálok semmit, nem élvezem az életet, akkor 60-70 ezer megy el a létre.


Nem azt mondod, hogy hajts rá pár fiatal kölyökre, de egy pár baráttal összeköltözhetsz egy pár évig, amíg nem lesz egy kis fellendülés. Ha lesz egyáltalán...


Egy másik alternatíva: külföld.

2012. jan. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

+ még gyárthatsz kisebb ajándéktárgyakat, amit a neten tudsz értékesíteni. 20-25 ezer forint pluszbevételre így szert tehetsz.


Alkalmazkodni kell, vagy meghalunk.

2012. jan. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Utolsótól kérdezem, hogy milyen ajándéktárgyakra gondolsz? Engem is érdekelne.
2012. jan. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Írd be a google képkeresőbe,hogy etsy shop, itt van ötlet bőven, vagy handmade gifts. De a Meskán is találhatsz dolgokat, az magyar. Én pl. turiban vettem vastag,kockás anyagot, ruhákat, abból lehet varrni csillagokat, kitömni vattával. Igaz, ez csak karácsonyi időszakban megy, és én főleg ajándékba csinálom, nem eladásra, de kézzel készítve az ajándék is sokkal olcsóbban jön ki. Egy csomó otthoni hulladékból lehet ötletes dolgokat kihozni, pl. parafa dugó, befőttesüveg, ilyesmik. Ha kellően trendire sikerül, akkor tudod csak eladni,ahhoz viszont kell némi befektetés (pl.festék) és persze kézügyesség.

Márciusban már rá lehet repülni a húsvétra.

2012. márc. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!