Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeretnék érdeklődni, hogy...

Szeretnék érdeklődni, hogy dolgozott-e már valaki a Disney Movie Klub Hungary-nek, mint bedolgozó? Valós munka? Fizetnek? Köszönöm: M.

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 08:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Kérnek bármilyen képzettséget vagy tapasztalatot? Ha nem, kamu.


Van felvételi korlát, vagy bárkit felvesznek, aki jelentkezik? Ha igen, akkor kamu.


Kell fizetned előre valamit? Ha igen, kamu.

2012. jan. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
2012. jan. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a link-et, ezek után tudom már, hogy sajnos kamu az egész!!!!
2012. jan. 8. 08:28
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is azt hittem találok melót, de mondom azért ellenőrzöm!

Nagyon köszönöm nektek, hogy spóroltatok nekem 1700 Ft-ot.

2012. jan. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem akkor vált gyanússá, amikor megláttam, hogy az "Ezt az apróhirdetést összesen ennyien látták:" rovat után egy 10 ezer feletti szám volt...
2012. jan. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

a hirdető: Bottka Dezső, lakcím: Komló, Cserma u. 4. 1. em. 6.

Ő egy egyéni vállalkozó, az adatok a Cégnyilvántartóból származnak.


Postázási munkát hirdetett még 2011 júniusában, hasonló szöveggel. Persze a befizetett "adatlekérési díj" befizetése után semmi se történt, a honlapjuk se működik már azóta: worldworks.8x.hu

2012. jan. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én bedőltem nekik,s fizettem is. Ma voltam a rendőrségen.Köszönöm a linket,megnézem. Sőt ha nem gond akkor a rendőr urnak is megmutatom:)
2012. máj. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 sztyopinger válasza:
2012. dec. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

[link]

TEssék egy újabb Bottka, ha a rendőrbácsinak kell :))))

2013. jún. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szoval tenyleg csalo ez a botka ,ur, ). A napokban futottam bele a honlapjaba. Ami gyanus volt: a mailcimere nem lehet irni.. irodaja nincs vezetekes teloval.. a mobilt kinyomja ha hivom,vagy nem veszi fel.. sms-re szinten nuku valasz.. plusz pf.cime van Godollon.. ez mar mind csalora utal. Hat kutakodtam utana a google-n,ami bizony mar sokszor bizonyult a baratomnak,es mit ad Isten, Komlon lakik..nyilvan maganrepulovel ingazik Godollore D.Az biztos hogy minden forumon terjeszteni fogom hogy csalo! De a honlapjat nem lehet bejelenteni valahol hogy toroljek?
2013. szept. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!