Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csinálja a megtakarított...

Mit csinálja a megtakarított kis pénzemmel? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nagyon félek, hogy becsődöl az ország és semmit nem tudok kezdeni még azzal a kevés pénzemmel sem amit félre tettem. (200e ft) Gondoltam, hogy átváltom angol fontra, mert hamarosan úgy is megyek ki, de ilyen magas árfolyamon eléggé keveset kapnék érte.. Egyszerűen nem tudom mit tévő legyek. Tudnátok ebben segíteni?
2012. jan. 5. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyan már, mért csődölnénk be, megmondta Orbán a B.aromarcúnak is, hogy a költségvetésünk kitűnő, sőt, az egyik legjobb Európában :P
2012. jan. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Végül is ha jobban bele gondolok.... :DDDD
2012. jan. 5. 11:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem váltsd át angol fontra ha amúgy is készülsz kimenni. (Én is beváltom a napokban a pénzemet.) Figyeld a napi árfolyamot, most állítólag megállt a Forint gyengülése, javulni meg úgy sem fog. A bankban nincs biztonságban, a nagyok ott fent össze-vissza beszélnek a megoldásokkal kapcsolatban, de a hülye is látja, hogy baj van. A napokban láttam egy riportot Vezér-Szörényi Lászlóval (német fejlesztési bank tanácsadója), szerinte 2013-ra bedől az euro, ha addig nem is, utána Mo. is. A valutapénztárban azt mondták, hogy rengetegen váltják át a Forintjukat, és hogy sokan norvég koronába. Hát ehhez én nem tudok hozzászólni, egyelőre fogalmam sincs mibe rakjam.
2012. jan. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Most még várok egy pár napot, hogy mi lesz ezzel IMF-es tárgyalással.. Mert ha elkezdenek tárgyalni akkor valamennyit erősödni fog a forint. (az már más kérdés, hogy később ez lesz a vesztünk... :S )

2012. jan. 6. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!