Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért fáj egyeseknek a másik...

Miért fáj egyeseknek a másik gazdagsága, sikeressége?

Figyelt kérdés
Főleg a baloldaliaknak.
2012. jan. 6. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy pont a baloldaliaknak?

Általában a szegényeknek és sikerteleneknek fáj, éspedig azért, mert ők sosem fognak úgy élni.

2012. jan. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%

A (volt) jobboldaliaknak éppúgy fáj.

A legtöbb sikeres pedig nem tisztességes munkával lett sikeres. Alig van olyan vállalkozó,aki nem zsigereli ki az alkalmazottait,de neki futja luxus dolgokra.

Nem irigyek,csak az igazságtalanság fáj nekik.

2012. jan. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

",aki nem zsigereli ki az alkalmazottait,de neki futja luxus dolgokra. "


Ez nem igazságtalanság, hanem ez a kapitalizmus lényege! Hogy minél több emberen átgázolni a személyes sikered érdekében. Ez már nem a kommunizmus, hogy mindenki egyenlő! Egy fenéket!

2012. jan. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

nekem csak akkor fáj a gazdagsága másoknak, ha azt úgy érik el hogy a szegények pénzéből veszi el

pl.: politikusok

2012. jan. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mert irigyek.Nem érzik át mennyi meló van benne,hogy egész napos talpalás meg tervezés,célok kitűzése,folyamatos fejlődés.

Egy bölcs filozófus mondta:,,magas fizu kevés felelősségvállalással nem megy".


Pont az olyanok becsmérelik a gazdagokat akik inkább otthon a TV-t kapcsolgatják sörrel persze.


A sikerért kőkeményen tenni kell,én csak tudom.Alvás szót néha meg kell nézzem a szótárban,hogy mi az :)))

2012. jan. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!