Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ilyen tudással milyen elhelyez...

Ilyen tudással milyen elhelyezkedési lehetőségem lenne Ausztriában (vagy Németországban)?

Figyelt kérdés

Anglisztika alapszakon végeztem a főiskolán, egy 50 kredites angol nyelvű európai uniós szakspecializációt is elvégeztem, ahol tanultam szakfordítást és kommunikációt is az eu-ról szóló tárgyak mellett.

Van ECDL vizsgám, németből és angolból is felsőfokú nyelvvizsgám van.

A mesterszak (tolmács és szakfordításra szeretnék majd jelentkezni) elkezdése előtt szeretnék Ausztriába (esetleg Németországba) kimenni dolgozni egy évre.

Valaki tudna segíteni, hogy ilyen tudással vajon milyen helyeken tudnék elhelyezkedni?


Egyébként akár takarítást is vállalnék. Így felvehetnek?


2012. jan. 6. 18:34
 1/1 anonim ***** válasza:

A legfontosabb a nyelvtudás.

Szerintem felvehetnek pl. takarítónak, tolmácsnak, bolti eladónak.

2012. jan. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!