Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha egy grafikus cégnél szeretn...

Ha egy grafikus cégnél szeretnék dolgozni ahol polo nyomtatással és cimkékkel, prospektusokkal, plakáttal foglalkoznak milyen végzettséget, szakmai tapasztalatot kell szereznem?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 15:11
 1/1 anonim ***** válasza:
képző vagy iparművészeti egyetemen tervezőgrafika szakon kell végezned, vagy szerezned egy grafikus OKJ-t ami 2 éves képzés. Sok helyen azonban, ahogy tapasztalom, nem is a végzettség, hanem a portfólió alapján döntenek. Én egy grafikai stúdióban dolgozom, de semmilyen grafikai végzettségem nincsen, amit tudok, azt mind autódidakta módon tanultam meg, mellette vállaltam kissebb megbízásokat(logó, webdesign, stb) Így lett portfólióm és így kaptam munkát.
2012. jan. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!