Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A győri Matusz Vad Zrt-nél...

Be Dalma kérdése:

A győri Matusz Vad Zrt-nél milyen dolgozni, mennyire megbízható cég, mennyire becsülik meg a dolgozókat, milyen a csapat?

Figyelt kérdés
munka
2012. jan. 7. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
kamionos kollégám mondta, hogy fél napig tartott mire +rakták, szóval ez alapján sz*r szemét banda akik mások idejét nem becsülik
2012. jan. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Richard Klein válasza:
Maximálisan egyetértek az előttem szólóval...
2012. jan. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

17 éve működő vállalkozás, 100% magyar magántulajdonú.

5000 Partner, 7 milliárd Ft árbevétel a válság óta is folyamatosan növekvő árbevétel. Szerintem ezek beszédes adatok

Jó munkakörülmények vannak, anyagilag is meg vannak becsülve az emberek. A csapat jó, családias a hangulat.

sokan vagyunk itt már 5-10 éve.

2012. ápr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

gondolom ez elöttem szolo egy közép vezetö a cégnél,kiérzödik a válaszbol...

Csak hogy a valoságban az van hogy a csapat tényleg jo,csak 8 ora helyett 12-16-t dolgoznak és még lehetne sorolni jo sokáig a gondokat.

2012. szept. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem vagyok középvezető. Nem tudom ki dolgozik többet 8 óránál. Esetleg sofőr, de akkor másnap nem is küldik el messzire, de nemragozom, mert Te úgy is jobban tudod.......
2013. jan. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Remélem messzire elkerülted !!!
2013. márc. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 OttvanFogdmeg válasza:

Saját tapasztalatom a matusznál, mint sofőr.

Napi 12 órát vezettem, és még kb 2-3 órát fogllkoztam azzal, hogy a másnapi fuvart leszervezzük. Tehát napi 15-16 óra megvolt. Másnap természetesen menni kellett ismét. Sokszor nem volt meg a napi 8 óra pihentető alvás, mert hajnalba kelni kellett. Túlóra nincs, mindenért felelsz, és ha valami gáz van úgy beszélnek veled, minta kapca ronggyal. De ezt még ki lehet bíni, mert veszel egy nagy levegőt.

Fizetőképes keresett: Ha 8 órába számolom ki a bérem, akkor havi 78.000 hamisítatlan magyar forintra jött volna ki.

Na ennek tudatában menjen oda vki sofőrnek, főleg ha családja van. (Mert itt mindent felejts el. Gyerek, asszony, barátok)

Nekem majdnem ráment a házasságom.

2015. jan. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!