Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ezekkel a méretekkel érdemes...

Ezekkel a méretekkel érdemes lenne megpróbálkoznom a modell szakmában?

Figyelt kérdés

Mell: 85cm

Derék: 65 cm

Csípő: 90 cm

Magasság: 170 cm

Súly: 55 kg


2012. jan. 8. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen! Bár egy +10 centi magasságban jól jönne. Kép rólad esetleg?
2012. jan. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A méreteiddel minden rendben, de a modellszakmában elsősorban a kinézet számít, vagyis nagyon fontos lenne mindehhez, hogy milyen az arcod, bőröd, hajad.
2012. jan. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából nem most szeretnék jelentkezni, csak érdeklődöm, hogy egyáltalán érdemes lenne-e megpróbálnom. Szívesen jelentkeznék már most, de pattanásos vagyok... És így nem merek... Ha nem lennének, akkor szép is lenne az arcom... :(
2012. jan. 8. 20:30
 4/6 anonim válasza:
Igen érdemes!! Amibe beleköthetnek az a magasságod, ha szívósak. Kifutóra nem biztos,hogy alkalmaznak. Sőt,biztos nem,ha jelentkezel,de reklámmodellnek inkább! A derék max 60as lehet.. Abból faragnod kell. A súlyodból is lehet majd 2-3 kg-t fogynod kell. Próbáld meg
2012. jan. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Igazából van egy ügynökség, amelyik "alacsonyabb" lányokat is felvesz.

Még gondolkozom rajta, lehet megpróbálom.

Köszönöm a válaszokat! :)

2012. febr. 5. 11:37
 6/6 anonim válasza:
aj aj.. melyik ügynökség ? Az ilyenekkel vigyázz,mert a magasság tényleg nagy kritérium.. Én is csináltam, 171cm vagyok ,a 90-60-90 nekem úgy van meg, hogy 80-60-80. ígérgettek sok szépet,és majdnem sikerült is, de.... hadd ne mondjam mit kértek. Amire nem-et mondtam,erre kicsaptak. már nem foglalkoztat. :)
2012. febr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!