Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy kell jelentkezni az...

Hogy kell jelentkezni az álláshirdetésre?

Figyelt kérdés
Azt kérik, fényképes önéletrajzot küldjön a pályázó a megadott e-mail címre, de azt is írják, hogy jelentkezni a postacímen lehet. Akkor most melyik?
2012. jan. 9. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Hehe ha fényképet is kell küldeni akkor tuti kúrásra kell az leendő alkalmazott a főnökének :D
2012. jan. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen.

Sok helyen a dolgozó a kirakatban van és kell a kulturált fej.

Küldd el e-mailre is meg postán is ha annyira tetszik az állás.

Egyébként ha arra is képtelenek, hogy egy nyomorult álláshirdetést normálisan feladjon az már minősítés.

Gondolom tudsz fényképes önéletrajzot kreálni, na azt ki kell nyomtatni és mehet egy A/4-es borítékban, ajánlva.

2012. jan. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem kell kreálni, már van. :)

Elfelejtettem írni, hogy a postacím mellé órát is írtak, ezért gondoltam, hogy lehet személyesen (is) várják a jelentkezőket. Azért ejtett gondolkodóba, hogy e-mail címre önéletrajzot küldjek, vagy személyesen jelenjek meg.

Köszönöm a válaszod.

2012. jan. 9. 22:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor inkább személyesen!
2012. jan. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Off: múltkor egy takarítói állást láttam,éjszakai, : FÉNYKÉPES önéletrajz! Na,hát ez is minősíti magát.Azért na...
2012. jan. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet úgy fogok tenni. Csak zavaros a megfogalmazása, és nem tudom, hogy jó-e a vagy-vagy. Köszi a válaszod.
2012. jan. 9. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!