Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Khm. Emelkedett a fizetésem...

Khm. Emelkedett a fizetésem 6ezer forintal bruttoban. Viszont ha bérkalkulátorral kiszámolom akkor meg még kevesebbet is kapok meg nettoban 4 ezer forinttal. Ez mi?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 10. 21:11
 1/8 anonim válasza:
Szívás
2012. jan. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem mondod? Nem fognak itt dolgozni az emberek mert minek :D éhen halni munka nélkül is lehet :D
2012. jan. 10. 21:18
 3/8 anonim válasza:
59%

Az még hagyján, de aki teheti elmegy kűlföldre dolgozni.

Ez addig jó móka, hisz jobb esetben még adóznak is, de később marha nagy társadalmi problémák lesznek belőle.

Kárpátalján élek Ukrajnában. Nálunk még Oroszországba is megéri dolgozni menni. Tapasztalatból mondom, nálunk már komoly problémává nőtte ki magát a rengeteg neveletlen suhanc akit apuci-anyuci külföldről pénzel ők meg nem csinálbak semmit az ég megadta világon. Inkább unalom űzés gyanánt gyilkolnak rabolnak. Közben mélyülnek a különbségek, rettenetes.

2012. jan. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És erröl vajon ki tehet? Ezek a különbségek nem véletlen alakultak ki :( És sajnos a "fenti" emberek nem ezt nézik itt magyarországon.Hanem azt hogy uristen nem kaptam vadiuj szolgálati kocsit milliokért..jujj van rajta egy kis karc uristen.Más meg éhezik..szégyen.
2012. jan. 10. 21:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem emeltek eleget. Eleve többet kellett volna ahhoz, hogy megmaradjon a régi nettód, és aztán még arra emelni a szokásos inflációsat.
2012. jan. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez az, hogy megszűnt az adójóváírás és 1 százalékponttal emelkedett az egészségbiztosítási járulék.

Igaz, hogy te az emelés után kevesebbet kapsz, de az állam kb 20ezerrel többet kap a munkáltatódtól az utánad fizetendő járulékokból és adókból.

Ezen az oldalon részletesen meg tudod nézni, hogy mire mennyit vonnak tőled, és mire mennyit fizetnek még ezeken felül utánad: [link]

2012. jan. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az állam csessze meg úgy gondolom.. utána olvasok ezen az oldalon amit linkeltél,köszi.
2012. jan. 11. 18:15
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát itt meg teljesen más jött ki mint ahol én szoktam nézni.De jobban is tetszik...:)
2012. jan. 11. 18:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!