Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hétvégi munkát tudnátok...

Hétvégi munkát tudnátok ajánlani Budapesten?

Figyelt kérdés
Tud valaki segíteni? Nincs ismeretségem a fővárosban, minden fizikai munka érdekel, ami képesítés nélkül végezhető, pakolás, árufeltöltés stb. 24 éves férfi vagyok. Nem találtam semmit, mert az ilyet diákoknak adják ki:( Mit csinálok rosszul?
2012. jan. 14. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:

24 évesen már kéne, hogy legyen valami szakmád.

A képesítés nélküli munkákat valóban diákoknak adják,mivel kevesebbet kell utánuk fizetni

2012. jan. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Melót kérek nem kioktatást. Közgáz érettségim van, bankban dolgozom hétköznap, hétvégére keresek valamit, amivel fizikailag is lefáraszthatom magam, és a pénztárcámnak is jót tesz:D
2012. jan. 14. 23:13
 3/8 csibexke ***** válasza:
Lassan itt a tavasz,nyomass hétvégéken épitkezésen,attol ki fogsz fáradni. Igaz nem ilyen ülös,melegedös meg kávézgatos melo,de te akarsz elfáradni :)
2012. jan. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hűha, ez engem is érdekelne.

Hetek óta keresek valami hétvégi kiegészítő munkát, de semmi.

Hiába hirdetem magam, hiába próbálkozok, nem találtam én se semmit.

2012. jan. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Valaki valamilyen hétvégi melót tud?
2012. jan. 21. 13:36
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyszerűen semmi nincs:(
2012. febr. 29. 20:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Évekig kerestem ilyen munkát, de soha nem találtam. Remélem, hogy te több szerencsével jársz majd. Sőt olyan sincs, amit mondjuk 17-21-ig lehet csinálni hétköznaponként. Nekem még az is jó lett volna.
2012. máj. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Évekig kerestem ilyen munkát, de soha nem találtam. Remélem, hogy te több szerencsével jársz majd. Sőt olyan sincs, amit mondjuk 17-21-ig lehet csinálni hétköznaponként. Nekem még az is jó lett volna. Én azt javaslom, hogy próbálj meg vállalkozni munka mellett. Az anyagilag sem olyan megterhelő, meg akkor csinálod, amikor időd van rá.
2012. máj. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!