Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lenne lehetőségem bekerülni...

Lenne lehetőségem bekerülni vmi világcéghez (APple, Samsung, LG. ) formatervezőnek, vagy marketingesnek, vagy valami ilyesminek? 15/f

Figyelt kérdés

Nem szerelőnek, vagy gyárba takarítónak.:)

Valami "vezetőbb" pozícióba.


2012. jan. 21. 21:37
 1/7 anonim válasza:
34%
Mire bekerülnél, már rég "lejárt lemez" az a világhírű cég.
2012. jan. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Oda azért le kell tenni valamit az asztalra, és az nem a tolltartód lesz:)
2012. jan. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hogy tudnék bejutni?

Csak elgondolkodtam ezen az ügyön és elég jó ötletnek tartottam, szeretek rajzolni, meg tervezgetni(rajzoltam is már pár, szerintem elég jó TV-t, meg a Smart TV-k menüjét is egyszer átgondoltam :D )

Csak hát eszembejutott, hogy az biztos nem úgy megy, mint mondjuk bejutni a CBA-ba eladónak, vagy iskolai takarítónak. :D

2012. jan. 21. 22:33
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy bekerülsz, néz másik munka után.
2012. jan. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kezdetnek menj Amerikába vagy Angliába egyetemre.

Ha ezt el tudod érni, akkor már azt is fogod tudni, hogyan tovább. :)

2012. jan. 22. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Minden lehetséges, de az életemet én azért nem tenném fel erre.


Kezdjük mondjuk ott hogy egyik cég sem alkalmaz főállásban formatervezőket, hanem megbízásos alapon keresik őket. Aki az iPhone-t tervezte, az egy rakás más dolgot is tervezett.

2012. jan. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Naná, hogy van esélyed. Nekem is van egy ismerősöm a főiskoláról aki most ott dolgozik. Őt is érdekelte a design. Igaz ő nem designerként dolgozik hanem valamilyen oktatóként. Bejárta már az egész világot az Apple-el. Mindig a legújabb gépeket meg telefont stb használhatja.


Azért, mert a sok sötét azt mondja, hogy nincs esélyed azért még nem kell rájuk hallgatni. Ők valószínűleg soha nem viszik semmire az életben.

2012. jan. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!