Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ausztriában dolgozók! Tudnátok...

Ausztriában dolgozók! Tudnátok segíteni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy akik kint dolgoznak úgy, hogy kint is élnek, tehát nem csak dolgozni járnak át, ti hogyan találtatok munkát? Ismerős segített, vagy mentetek magatoktól és ott kerestetek munkát? Esetleg közvetítővel? Aki közvetítő által, az leírná, hogy melyikkel?


(Éltem és dolgoztam már külföldön, Angliában, de oda közvetítővel mentem ki egyedül, így egyből volt munkám, utána már könnyebb volt váltani. Ausztriában még nem voltam, és oda párommal mennénk, ezért a közvetítő biztosabbnak tűnik mindenképpen, főleg hogy akkor már a szállással sincs gond. Viszont nem nagyon találtam közvetítőket!)

A válaszokat előre is nagyon köszönöm, és minden hasznos válaszért megy a zöld kéz!


2012. jan. 22. 17:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!