Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik éri meg jobban? Szoftve...

Melyik éri meg jobban? Szoftverfejlesztés, SAP-tanácsadás vagy minőségbiztosítás?

Figyelt kérdés

Soproni gazdinfós hallgató vagyok, bár szívem szerint szoftverfejlesztéssel foglalkoznék. Elnézegetvén az álláshirdetéseket, inkább Pesten keresnek programozókat, itt ahol lakok pedig kontrollereket.


Nem vagyok apuci-anyuci kicsiny gyereke, gazdinfó Bsc után húznék Pestre mint a szél. Csak itt van egy jól működő párkapcsolatom, így nagyon nem mindegy, hogy hol fogok állást találni. :/


2012. jan. 23. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha Szoftverfejlesztessel foglalkoznel szived szerint akkor azzal foglalkozz, a kovetkezo 40 evet jobb azzal eltolteni amit valoban szeretsz:)
2012. jan. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Már érdemes suli közbe kiépíteni a karriert szóval szerintem már most menj dolgozni,keres munkát,párkapcsolatból nem fogsz megélni,ezt jegyezd meg,a csaj menjen veled Pestre,vagy találkoztok hétvégén,mi is csak hétvégén tudunk találkozni.

Mindig azt mondom puncit mindig lehet találni főleg ha van egzisztenciád meg karriered,ha a csaj igazán szeret akkor támogat és követ téged,ha meg durcizik vagy nem tetszik neki,hogy mit tudom én Pestre kell menned dolgozni,akkor azonnal szakítani kell,ilyen lányokat kerülni kell,mert tuti,hogy nincsenek céljai az életben.

2012. jan. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kérdésedre még szerintem szoftverfejlesztés meg SAP tanácsadó egy formán jó.Uncsim kint Kanadában 15.000dollárt keres plusz jutalékok(tőzsdei kereskedő robot algoritmusokat fejleszt).

Tanulj meg jól angolul meg franciául vagy németül.

Melyik érdekelne jobban?

Programozásban melyik nyelv amelyik érdekel?

Engem:Java,Android,Objective-C(bár sajnos kevés benne a tapasztalatom,mert nincs Mac-em).Meg a tőzsdei pénzügyi alkalmazások felé akarok kacsingatni.

2012. jan. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Még csak elsőéves vagyok. Úgy hallottam, hogy egyetem mellett munkát/gyakornoki helyet másodévesként érdemes.


Angolomat jónak érzem, nyelvvizsgáztam is belőle még évekkel ezelőtt, szabadidőmben pedig angol nyelven olvasok cikkeket. Most a németet tanulom.


Ami leginkább érdekel, az a C++, most is azt tanulom. Van tapasztalatom Visual Basic-ben, kezdőszinten pedig szintén van egy kis tapasztalatom Python-ban és ActionScript 2.0/3.0-ban.

2012. jan. 24. 17:05
 5/5 A kérdező kommentje:
*Tanulom a C++, csak sajnos önszorgalomból, nem egyetemen.
2012. jan. 24. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!