Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sorolnátok nekem női szakmákat?

Sorolnátok nekem női szakmákat?

Figyelt kérdés

Valamibe bele kellene fognom, vmi szakmát elsajátítani, mert diplomával kb kitörlöm a fenekem. De vhogy egyikre sem érzek indíttatást :(

Kb mintha nem lenne semmihez sem képességem, kézügyességem. :( eddig a műkörömépítésen gondolkodtam a legtöbbet. de nemtudom...


2012. jan. 26. 17:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azon kívül, hogy nő vagy, valamit igazán elárulhatnál. Pl. milyen diplomád van? Ahhoz kiegészítő szakma jó lenne, már ha a papírod mögött tudás is van.
2012. jan. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Idegenvezető,cukrász,eladó,óvónő,virágkötő,rendezvényszervező,újságíró,fodrász,kozmetikus,lakberendező
2012. jan. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Bölcsészdiploma. nem igazán akarok vele foglalkozni. Rájöttem, h ha nem születik az ember kettős anyanyelvűnek fosnak sem kell a munkája. ebből ki lehet találni h nyekv az egyik, a másik pedig kult.mendezser. de ezzel kb-ra sem tudom mit leehtne dolgozni, vhogy gyakorlat e téren nem nagyon volt.

Sajnos nem nagyon van türelmem emberekkel foglalkozni, szóvla az ilyen eladósdi, ügyintézősdi kapásból kilőve.

á,. nemtudom. lehet tényleg műköröm lesz a vége. fodrász semmiképp nem, cukrász sem,idegenvezetéshez nincs hangom, meg emberek előtt nem igazán megy a fellépés.

2012. jan. 26. 18:28
 4/12 A kérdező kommentje:

lakberendezéshez nicns kreativitásom, virégkötészet nagyon nem hoz lázba, a gyerekeket pedig nem szeretem, ( kozmetikus sem érdekel annyira.

a műkörömtől is azért félek, nicns vmi nagy képzelőerőm díszítésekhez

2012. jan. 26. 18:30
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. hátha egyszer megálmodom a tutit
2012. jan. 26. 18:31
 6/12 anonim ***** válasza:
Oké hogy nincs türelmed az emberekhez,de a műköröm másik végén is mindig egy ember ül!!!!
2012. jan. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha nincs türelmed az emberekhez, miért pont műkörmözésben gondolkodsz?? Tudod, mennyit idegeskednél miatta? Az nem úgy megy, hogy leülsz a vendéggel szemben, és elkezdesz dolgozni. Majd amikor a "kedves" vendég minden mozdulatodba beleköt, órákig gondolkozik, milyen színt válasszon, az 5. minta sem tetszik neki, amit festesz a körmére, amikor minden második vendégedet kibeszéli, nem túl szép jelzőkkel illetve, stb... neked meg mindenhez mosolyognod kell.

Szerintem találj ki mást.

2012. jan. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
egy emberhez van türelmem csak sokhoz nem. irritál ha sok ember van egy helyen.
2012. jan. 26. 19:06
 9/12 A kérdező kommentje:

nem zavarna ha sokáig gondolkodik. a vendégek meg nem feltétlen ismerik egymást. kibeszélni meg akkor beszél ha én is hajlok rá, de ha látja h nem érdekel a másik ember magánélete milyensége,akkor ennyi. nem is izgat mit beszél.

amúgy sokan ilyenek, nem is rétem, egy műkörmössel, fodrásszal minek beszélgetni? megy majd zene hallgassa azt ha unatkozik :D én sosem beszélek vele max 2-3 szakmába vágó kérdést felteszek vagy elpanaszolok vmi hülye sampont de ennyi.

2012. jan. 26. 19:11
 10/12 bakur12 válasza:
ha jól nézel ki nem érdekel a legősíbb mesterséggel kapcsolatos dolog? azt jol megfizetik és nem is kell sokat dolgozz.
2012. jan. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!