Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csinál konkrétan egy...

Mit csinál konkrétan egy árufeltöltő?

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Pakolja a teherautóból a raktárba, aztán a raktárból a polcokra az árut.
2009. máj. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az áruÁTVEVŐ az aki a teherautót beviszi, az áruFELTÖLTŐ az átvett termékeket juttatja az áruház területére. Nem mindegy a két pozíció, mert az áruátvevő az sokkal felelősebb, mint egy árufeltöltő. (Ugyanis az áruátvevő leltárt módosítás, az árufeltöltő pedig a leltárba vett terméket mozgatja egyik helyről a másikra!)


Tescoban pl. van mindkettőre külön ember, de nem mindenhol. Van ahol az tölt, aki átvesz, de ezt áruháza válogatja.

2009. máj. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És ha egy nem olyan erős fizikumú lányról van szó?:D Úgy tudom, diákok is dolgoznak árufeltöltőként, lányok.
2009. máj. 29. 18:35
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja, majd elfelejtettem, köszi a válaszokat :-)
2009. máj. 29. 18:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Én 1,5 évig jártam tescoba éjszakás árufeltöltőnek diákként, lány vagyok, szerintem erős fizikumú, és utálom a lazsálókat! Én 2-3 hónap alatt 10 kilót ledobtam a szárazárun, mert az a legnehezebb, de kipróbáltam az összeset. Ha kummantós vagy menj a ruhára, kultúrba vagy bármelyik non-foodra. A pénztárat nem szerettem, és szarabbul is fizetett. Tapasztalataim szerint a diákok elég lassúak és lusták, arra játsszanak, hogy valahogy túléljék a műszakot és mehessenek haza. Ez rontja a jó hírünket amúgy, ezért sem kedveltem a legtöbbet. Én amúgy nagyon szerettem, csak gyerek meg egyetem mellett megviselt, és abbahagytam.
2009. máj. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Normálisabb helyeken a lányokat olyan helyekre küldik pakolni, ahol nem kell nehezeket rakosgatni, mint pl. illatszerek. Legalábbis ez a tapasztalatom.
2009. máj. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, megmondják mi lesz a feladatod, és azt kell ellátni. Ha ruhára mész, vállfázni, leárazni vagy szekuzni kell, optikolni, máshol raklapról kipakolni a cuccot megy ilyesmi, de lehet, hogy polcot kell sikálni, vagy a raktárban pakolni. Sok nyalánkság van
2009. máj. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Csinálnám én rendesen, csak még nincs tapasztalatom benne, ezért kérdeztem, hogy mit kell csinálni. Eddig még csak nyomdában dolgoztam. Arról meg nem tehetek, hogy nem vagyok erős termet :D Nem kifogásként, de hát ez van. De a nyomdát bírtam, pedig volt hajtás.
2009. máj. 29. 18:53
 9/10 A kérdező kommentje:
Ehh mire megírtam, lett még két válasz :D Köszönöm
2009. máj. 29. 18:54
 10/10 anonim ***** válasza:

1 éve vagyok árúfeltöltő ruhaboltban

itt spec kipakoljuk feldolgozzuk és a helyére rakjuk a dolgokat

2009. máj. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!