Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkát kaphatok 19évese...

Milyen munkát kaphatok 19évesen egy érettségivel és nyelvvizsgával?

Figyelt kérdés

Tavaly felvételiztem és jutottam is be egyetemre, viszont egy kis gond miatt kb. másfél hónap csúszással tudtam volna csak kezdeni és így inkább passzív lettem és egy év múlva fogom rendesen elkezdeni. Az incidens utáni időszakomban megszereztem egy angol középfokú nyelvvizsgát, viszont a maradék időmben nem szeretnék csak itthon ülni.

Sajnos diákmunkát nem vállalhatok mert passzívként nem kapok diákigazolványt ami kell hozzá. Végzettségem nincs mivel sima gimnáziumot végeztem így fogalmam sincs merre lehetne és miféle munkát keresni így pár hónapra, hogy addig se csak a szüleimen élősködjek ennyi idősen.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2012. jan. 29. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Minden szóbajöhet ami fizikai és betanított munka.De diákmunkák is persze szóbajöhetnek,hosztessz,eladó,adminisztrátor,akármi.
2012. jan. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
vállalhatsz diákmunkánt passzív félévesként, én is passzív féléves vagyok és diákmunkákat csinálok...ill. van pár diákszövetkezet, ahol tényleg nem lehet passzívosként dolgozni, de a legtöbbnél lehet.
2012. jan. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ez érdekes mert alkalmi munkaként akartam már tavaly is decemberben jelentkezni konkrétan az universitas-nál diákmunkára de akkor azt mondták, hogy csak érvényes diákkal vagy nem passzívos hallgatói jogviszony igazolással lehet menni.

Véletlen nem tudtok konkrét diákszövetséget? Mellesleg köszönöm a válaszokat.

2012. jan. 29. 22:00
 4/4 anonim válasza:
100%
igen, az universitas-nál pont nem lehet. de lehet, a mads-nél, a müisz-nél, a multi-coop-nál, a mind-diáknál, a fürge diáknál. ezek tutik, de szerintem lehet az eudiáknál is, a jobb kezekben nem vagyok biztos, éa a multijobnál tuti nem lehet.
2012. jan. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!