Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Járt interjún valaki a WORK...

Járt interjún valaki a WORK FORCE-nál? Teszt is volt? Ha igen, milyen teszt?

Figyelt kérdés
Ez admin munka lenne és teszt is lesz de nem tudom milyen, ami ehhez a munkához kell?
2012. febr. 3. 17:59
 1/7 luxor válasza:

Úgy látszik majd' egy év alatt senki sem. Nekem most lesz aktuális.

Kedves kérdező Te voltál? Milyen volt?

2013. jan. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen voltam. Szemét egy banda! Hazug, átcseszik az embereket! Nem fizetik ki őket.
2013. nov. 20. 16:46
 3/7 anonim válasza:

Sziasztok!


Járt, meg is van a véleményem...Megerősítem én is a többiek mellett, ez a Work Force KFT - ez egy vicc!! Most (2016 08-hó) jelen pillanatban a Mercihez közvetítenek ki betanított munkást gyártósorra brutto 147.000 Ft-ért (3 műszakban)! Nevetséges!!! Ez netto 100.000 Ft-ot jelent vagy még annyit se!!! Senkinek nem ajánlom Őket!!!

2016. aug. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Tábornok úr válasza:
Kölcsönző cég. Annyit fizetnek, amennyit a kölcsönbe-vevő fizet.
2016. dec. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Mar eleg regi a kerdes, de ha esetleg valaki frissen erdeklodne:

Ha javasolhatom keruld el a ceget. Nem tul felkeszultek, szinte minden munkalehetoseguk keves berezesert fut vagy azt mondjak hosszutavu, kozben meg a probaido alatt elkuldenek. Nem fizetnek ki idoben, nem jelentenek be rendesen vagy keson! A munkaero kolcsonzesi szektorban csak rosszakat hallani roluk! Nem tul empatikusak a dolgozoval szemben, a kollegak akikkel a kapcsolatot tartod, latszik, hogy utaljak az egesz ceget - gondolom ez a vezetoseg hibajabol adodik (hallottam egyik ismerosomtol, hogy oket sem fizetik meg rendesen, minimalberert dolgoznak 12 orat, a fonok lehordja oket mindenert kb. csak azert van meg ott mert tudja, hogy nem rugjak ki, mert nem talalnak a helyere mast, stb.)

Ugyh tapasztalat, keruld el!

2017. jan. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Attila1976 ***** válasza:
Olyan teszteket csináltat amilyen munkára jelentkezel, ami az adott munkához kell. Pl. Postára jelentkeztem, irámyítószámokat kellett felismernem. Ígért netto 50 ezer Ft. belépési bónuszt ha az első hónapot hiányzás nélkül végig csinálom és panasz sem lesz rám a munkahelyen. Meg is kaptam első havi fizetéssel. Aztán rá 2 hétre küldött körimélt több embernek, hogy a jövő héten nem kell menni mert nem kaptak felkérést a postától. Aztán pár nap múlva felhívtak hogy többet nem is kell mennem. Pedig a meló annyi volt mint a szemét, belefulladtunk a küldeményekbe. Brutál létszámhiány volt. Pár hónapot maradtam volna még. Nem így gondolták.
2022. dec. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én magáról a cégről tudok véleményt alkotni, a közvetített munkákról nem.

Kerüljétek el messzire! Az összes Work Force irodában komoly problémák vannak. Egy emberre nyomnak 3 munkakört, a túlórákat nem fizetik. Az irodákban a dolgozók és a középvezetők csoportosan mondanak fel, mert a főnökség alkalmatlan a vezetésre. Az alap bér a béka segge alatt van.

Becsalogatnak mindenféle bónuszokkal, amiket később esélytelen elérni. Az irodisták 90%-a kevesebb mint egy éve dolgozik ott, mert mindenki besokall pár hónap után és felmond. Ha ezek után még is úgy döntötök, hogy ott akartok dolgozni, akkor olvassátok el alaposan a munkaszerződést, mert vannak benne meglepetések!

2022. dec. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!