Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lehet valaki fejvadász?...

Hogy lehet valaki fejvadász? Olyan aki elkapja azokat az embereket akik nem jelentek meg a bíróságon? (mint a szingli fejvadászban)

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
A fejvadász az cégeknek keres és tesztel le embereket,bizonyos állások,pozíciók betöltésére keres jelölteket,...amit te keresel,az nem tudom van-e így külön...szerintem Magyarországon ilyen szerintem nincs,itt aki nem megy el a rá vonatkozó bírósági tárgyalásra,azt rendőrök(akiknél van fegyver,gumibot,meg ilyesmi,vész esetére) állítják elő...
2012. febr. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez csak az Egyesült Államok pár tagállamában lehetséges magáncégeknek és ott is csak bizonyos szabálysértések, könnyebb bűncselekmény elkövetői után mehetsz, rendőrségi felkérésre, stb.

Az alvilági fejvadászhoz nem kell még OKJ se, de sitten vagy Kelenföldön elkaparva találhatod magad...

2012. febr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
melyik tagállamokban?
2012. febr. 5. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!