Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pizzafutár vagy Ételfutár?

Moli198 kérdése:

Pizzafutár vagy Ételfutár?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb? Melyikben van több pénz? Melyik megy többet?

Esetleg melyik cég, kerület a jobb, mint a másik?

(mint munkáltató)


2012. febr. 8. 00:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerinted ez az elnevezéstől, vagy az adott étterem/pizzéria forgalmától függ?
2012. febr. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kiváló észrevétel!
2012. febr. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Tapasztalat alapján kinek adnak több jattot?

Az étel ebéd kihordónak, vagy a pizzakihordónak aki még 2levest is visz?

2012. febr. 8. 08:45
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet általánosítani.


Attól függ hogy milyen árban viszel ki ételeket. Pl. aki egy 300-500 Ft-os menüt rendel, az nem igen fog adni. Aki több ezerért, az szerintem nagyobb eséllyel.

2012. febr. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem. Még az a kérdés, h megéri egy 8l fogyasztású autóval neki látni? vagy kapásból?
2012. febr. 8. 14:13
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ. A futároknak nem szoktak jó órabért adni, mondván hogy ott a jatt. Ezt tapasztalatból tudom, mert futárkodtam anno. A jatt meg olyan hogy vagy van, vagy nincs, és sok helyen még az üzemanyagot sem fedezi. Én azt mondom, minden a hely forgalmától függ. Pesten egy jó nevű, nagy forgalmú pizzériában esetleg hosszabb távon is megéri, de vidéken 300ft-os levesekkel szerencsétlenkedni biztos hogy nem, mert arra kapsz egy jó nagy köszönömöt, de jattot biztosan nem.

Esetleg ha nagyon nincs más átmenetileg, mert minden jobb mint a semmi.

Mivel a határ mellett lakom futárkodtam 2 évet Ausztriában is, na ott megéri. Még most is 250 ezer marad meg tisztán a kint futárkodó haveroknak ha kifizették a benzint, és napi 10-12 címnél nincs több hétköznap, ami semmi.

2012. febr. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Mindegyik tapasztalatod, véleményed köszönöm.

Budapest a célközpont, mert itt lakom. Még érdeklődöm. :)

Köszönöm

2012. febr. 8. 22:15
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem az ételfutár nem nagyon kap borravalót. Már ha olyan ételfutárról van szó, amire én gondolok, aki minden nap visz az adott címre ételt.


Egy időben én is rendeltem, és neten fizettem ki a pénzt előre, így a futárnak nyilván nem adtam semmit.

2012. febr. 10. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
14%

"Egy időben én is rendeltem, és neten fizettem ki a pénzt előre, így a futárnak nyilván nem adtam semmit."


Gratulálok,remélem büszke vagy magadra

2012. febr. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8-asnak . Jó nagy marha vagy "nyilván"
2018. febr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!