Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozozik e itt valaki...

Dolgozozik e itt valaki eladóként? Több infó lent

Figyelt kérdés
16 elmultam mostani iskolámból menni fogok mert majdnem az egész osztály bukásra áll több tantárgyból többek között matekból is és én is figyelni sem lehet mert üvöltöznek órán meg a többi a tanár meg csak megold 1 példát a táblán kiossza a feladatot és ennyi utána dolgozat nem tudod? 1 es és most átmennék 1 másik suliba eladónak még ezt az évemet meg tudnám menteni de attol félek hogy az eladói szakmából nem fogok megélni mennyit keresnek? nehéz meló e? köszönöm! 16,5 F
2012. febr. 9. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
34%
Magyar nyelvből is bukásra állsz, igaz?
2012. febr. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Milyen eladónak tanulnál? Nem mindegy hogy ruházati eladó, élelmiszerbolti eladó, vagy műszaki eladó. Azért nem mind1 mert férfit nem szoktak felvenni élelmiszer bolti eladónak és ruházati szaküzletbe se.


Nem dolgoztam soha boltban és nem is fogok, de tudom hogy 70-80 ezernél többet nem kapnak az élelmiszerbolti eladók. Szerintem a műszaki eladók se keresnek jobban.


Tanulj valami értelmes szakmát. Pl elmész fodrásznak és ha a suli után nem a szakmádban helyezkedsz el, akkor is tudsz munka után ismerősöknek hajat vágni 7-800 forintért, bár lehet hogy csak feketén de az is pénz és jól jön a jövedelemkiegészítés.


Bolti eladóként nem tudsz maszekolni a műszak lejárta után :D

2012. febr. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

jó választás a boltos, biztos munka viszont kevés pénz, sztem maradj ezen a szakon.

A fodrászatot emit felettem írnak felejtsd el, mert az eszközöket neked kell megvenni kb 500.000 ft/3év az eszközök + a gyakorlati helyért is kérnek el pénzt kb 450.000 ft-ot 3évre, és vagy lesz vendéged vagy nem, és ezt a fodászatot vállalkozóiban szokták csinálni, pár vendégért havi 5-8-vagy akár 20.000 nem éri meg.

És tanuljál nem panaszkódni tanulni kell

2012. febr. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!