Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van valami munka zala megyében...

Van valami munka zala megyében? SOS

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 09:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mihez értesz?
2012. febr. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%
első, sok mindenhez biztos nem, ha egy álláskereső portálon sem sikerült neki Zala-megyére szűkítve keresni
2012. febr. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Csak úgy megjegyezném tisztelt...,hogy,négy szakmám van:villanyszerelő,2hegesztő,targoncás jogsi.Az,hogy az ember a mai világban nem talál munkát az nem feltétlen annak az oka,hogy nem ért semmihez.Ugyanis egy állásra elég sokan állnak sorba.Nem kívánom neked,hogy ezt átéld!!!
2012. febr. 12. 11:27
 4/12 anonim ***** válasza:
48%

kisfiam, nem akarlak kioktatni, de tudom milyen 1,5 évig munka nélkül lenni és minden aljamunkát elvállalni...


ha ilyen végzettségeid vannak, akkor nem próbáltad eléggé a munkakeresést


afsz.hu

8 villanyszerelő állás Zalában

7 hegesztő

1 targoncavezető


[link]

[link]



[link]

[link]

[link]

2012. febr. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%
nem mellesleg munkaügyibe be vagy jelentve? hány munkaközvetítő cégnél vagy regisztrálva?
2012. febr. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Gratulálok neked!Szívből jövő rossz szándék,ugyanezt kívánom neked is!!Mellesleg ha jól tudom nem vagyok a kisfiad!
2012. febr. 12. 11:50
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

semmi rossz szándék nem volt egyik válaszomban sem, de gondolom, ez a hozzáállásod a munkakereséshez is, mindenki csak neked akar rosszat, ugye?


legyél már egy kicsit életrevalóbb, van 3 teljesen piacképes szakmád és itt sírsz, egy NEM álláskereső portálon, hogy nem találsz munkát!


hegesztőként és villanyszerelőként külföldön is kapnál munkát, de az egész országban keresett szakma ...

2012. febr. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ha ilyen bölcs vagy,miért tartott ez neked is 1,5évig?Nyelvet sajnos nem beszélek,ha valaha tényleg voltál munkanélküli akkor biztos tudod mennyit érnek az állás kereső portálok.Amúgy egy kicsit jobb szándékú emberek válaszára számítottam.De ez van az ember jobbra számít de csak rosszabbak jönnek.További szép napot!
2012. febr. 12. 12:16
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Nahát akkor épp itt az ideje elkezdeni nyelvet tanulni! Az angol egész könnyű, én otthon sajátítottam el, míg a németet és franciát iskolában. És nem vagyok ám egy zseni elhiheted!
2012. febr. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

"Ha ilyen bölcs vagy,miért tartott ez neked is 1,5évig?" nem tartom magam nagyon bölcsnek, de ha figyelmesebben olvasnál látnád, hogy azt írtam hogy közben minden aljamunkát elvállaltam (persze nem voltam több helyre bejelentve, az meg nem állás ugye) - és hozzáteszem, az én szakmám nem piacképes, mégis sikerült elhelyezkednem úgy, hogy én is elégedett legyek a szakma közeli állásommal és a munkáltatómnak is jó legyen a papírosom...ellentétben velem, neked több kifejezetten piacképes szakmád van és gondolom, nem szülőképes korú nő vagy, ami eléggé megnehezíti a munkakeresést


ha csak annyit teszel az álláskeresésért, hogy kiírsz ide egy ilyen semmitmondó kérdést, akkor nem keresel igazán munkát

2012. febr. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!