Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályázatírás és pályázatokkal...

Pályázatírás és pályázatokkal való munkakör költségvetési szervnél (Pl. : önkormányzat) mennyire igényel szakmai tudást és szakirányú végzettséget?

Figyelt kérdés
Ez is betanulható és úgy végezhető vagy csak az tudja végezni aki pl egyetemet végzett olyan szakon aminek köze van pályázatokhoz?
2012. febr. 12. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:

A közbeszerzési pályázatokkal kapcsolatban van tapasztalatom: nálunk az önkormányzatnál két jogász diplomás, szakirányú végzettségű kolléganő csinálta, egyikük pályakezdőként került oda, a szakképzést már munka mellett csinálta. Viszont pont a napokban láttam OKJ-s közbeszerzési referens képzést is! Ebből logikusan úgy gondolom, hogy mindig előnyt jelent a jogi diploma ill. a releváns szakmai tapasztalat, de ilyen jelölt hiányában az érettségit követő OKJ-s szakképzés is elég lehet az állás elnyeréséhez.


Mivel én soha nem dolgoztam ilyen munkakörben (csak önkormányzatnál, PR gyakornokként), így ha valakinek közelebbi tapasztala van, azt kérem, javítson ki :)

2012. febr. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pénzügy-számvitel az én végzettségem középfokon, ez mellé akkor lehet kelleni fog az általad leírt képzést, igaz ez már fizetősen.
2012. febr. 12. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!