Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jó üzlet lenne hétvégente...

Jó üzlet lenne hétvégente személyt szállítani?

Figyelt kérdés

Van egy népszerű disco a környéken. A buszjárat viszont rossz. Hajnalban nincs busz, de a buli gyakorlatilag 3-ig tart mert utána a helybeliek hazamennek, alig marad ember.


Mivel nekem van autóm és hétvégén nem csinálok semmit, beszerveznék 4 embert( aki a falunkban vagy az útba eső 2 falu valamelyikében lakik) akiket előre megbeszélt összegért elvinnék, majd haza is hoznám őket.

Ha elmegyek oda, kiteszem őket, majd 3ra visszamegyek értük, még így is hogy nem maradok ott,4 főre leosztva kb 600ft az üzemanyag költség. Hogy hasznom is legyen, nagyjából 1000-12000 ft-ot kérnék személyenként az oda-vissza útért.


Ez csak elgondolás. Kíváncsi lennék a véleményetekre hogy ti tartanátok e erre igényt és hogy mennyit érne meg nektek.


2012. febr. 15. 08:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ha neked ez megéri... viszont amúgy nem tartom túl valószínűnek, hogy menne. Még ha barátok, akkor se biztos, hogy egyszerre akarnak hazamenni, pláne úgy, hogy háromkor ott áll a kocsi, és te ideges vagy, ha ők még egy órácskát maradnának.

1200 Ft amúgy nem sok, de helytől is függ. Én pesti vagyok, tudom hogy ennél olcsóbban egy taxis se áll szóba velem. De vidéki ismerőseim borzalmasan soknak tartják, azt mondják, nem fizetnének ki ennyit taxira.


Igazság szerint az ottani közönséget kellene megkérdezned, hogy van-e igény erre a szolgáltatásra, mert amúgy nem 100%, hogy jó ötlet, de nem is kizárt.

2012. febr. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Busszal az egész jegy oda-vissza több mint 600ft. Ennél olcsóbban csak a diákok utaznak, ők is valamivel több mint 300forintért.
2012. febr. 15. 08:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Tehát durván kétszer vagy négyszer annyiba kerül az utazás így.

Még mindig azt mondom, kérdezz utána náluk. Elég sok olyan ember van, aki képes azért várni két órát az első buszig, hogy 600-800 Ft-ot megtakarítson. Kérdés, elég sok olyan van-e, akinek megér ez a szolgáltatás plusz pénzt.

Ne engem próbálj meggyőzni, mert a szolgáltatás szempontjából halál mindegy, mit gondolok, tekintve hogy én biztosan nem fogom igénybe venni, itt van éjszaka is tömegközlekedés.

2012. febr. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!