Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy tudok jelentkezni a...

Emlya kérdése:

Hogy tudok jelentkezni a szombathelyi Tescoba dolgozónak?

Figyelt kérdés
2012. febr. 16. 01:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bemész, és megkérdezed az üzletvezetőt, hol lehet jelentkezni.
2012. febr. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Üzletvezetőig nem fogsz eljutni :D Titkárnak leadot az életrajzodat
2012. febr. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Bemész a személyzeti bejáraton, oda mész a recepcióhoz és megmondod, hogy a munkaügyben illetékes személlyel szeretnél beszélni. Megkérdezi tőlled, hogy milyen munkakörre akarsz jelentkezni. Van elképzelésed? Mert nem minden alkalmazottat a Teso foglalkoztat, vannak külsős cégek is. Pl a takarítók és a Vecsési kápszoszta eladók nem Tescosok. Külsős cég foglalkoztatja.

Ha meg nincs elképzelésed megmondod, hogy érdeklődni szeretnél, van-e nálul álláslehetőség. A biztonsági őr,mert ő van a recin, lehívja a munkaügyben iletékes vezetőt, elmondod neki mit szeretnél, és ha nincs éppen felvétel, leadod neki az önéletrajzodat.

Ilyen egyszerű.

Tesoban dolgoztam.

AMÚGY JÓL MEGGONDOLTAD? A Tesco borzalmas, lenézik a vezetők az alkalmazottat. Na de nem akartalak megillyesztani, ha nincs más lehetőséged.Valamiből élni kell :(

Sok sikert!

2012. febr. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy ilyen helyre mint a Tesco, Spar, Interspar stb. áruházak, csak és kizárólag online regisztrációval a holnapukon lehet jelentkezni. Beregisztrálsz, van olyan ott , hogy Állás fül, és a feltöltött önéletrajz segítségével kerülsz be az adatbázisukba. Vagy értesítenek, vagy nem.

Bocsi, ha ez nem így van, csak én pár hónappal ezelőtt még ezt a választ kaptam a Tesco-tol, amikor érdeklődtem náluk munkaügyben. No persze nem értesítettek, mert főiskolai végzettségem van... :S

2012. febr. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Részvétem.Én most is tescos vagyok,de ez szívás....

Amúgy az utolsó válaszadó írta a helyes megoldást.

2012. febr. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

De miért kérdezed, ha úgyos tudod, hiszen már dolgoztál a soproni Tescoban.

Jól tudom?

2012. febr. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk a poén az, hogy csak szakképesítéssel foglalkoztatnak és ha nem vagy túlképzett, ha igen, akkor be sem tőltik az állást.
2012. febr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért az nem járja, hogy a dolgozó (matematikus, atomfizikus) okosabb legyen mint a főnöke aki ugráltatja :xD
2012. febr. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen soproniban dolgoztam, csakhogy oda egyszerű volt, hiszen a Tesco honlapján hirdettek, küldtem önéletrajzot és ennyi, de a szombathelyibe sosem hirdetnek, és nem hiszem el h oda sosem kell ember.
2012. febr. 16. 20:16
 10/11 anonim ***** válasza:

Biztos találsz jobb helyet a Tesconál.Minden Tesoban lenézik az embert.Próbáld meg a Baumaxot vagy az Obit, Interspart,bár nem tudom milyen munkakörben dolgoztál.

De ki tudja, lehet minden hipermarket egyforma.

2012. febr. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!