Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért számláztak ki egyszerre...

Miért számláztak ki egyszerre két hónapot? Első számlát kaptuk.

Figyelt kérdés

2012. január 25-én kötötték be a DigiTv-t. Hűségnyilatkozatot kötöttem, így elvileg egy hónapban 4.600 Ft. A ma kapott csekk 10 685 Ft-ról szól. A részletezésben fel van tüntetve, hogy mi mennyi ... Pl.:


"BÉRLETI DÍJ SD BOX 2DB 2012/01/25 - 2012/01/31"


Ez a januári pár nap (arányosan is van kiszámolva, szóval nem teljes hónapot számoltak rá). Ezután, jön még egy sor:


"2012/02/01 - 2012/02/29" - folyó hónap.


És ami engem meglepett:


2012/03/01 - 2012/03/31.


Miért kéne kifizetnem február közepén a márciusi használatot? Vagy ha előre kell fizetni, miért nem küldték a februári csekket január végén, esetleg február első pár napján?


2012. febr. 16. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Mert a Diginél előre kell fizetni. Kell egy kis idő nekik is a feldolgozásra, azért kaptad most a számlát februárról is.

De miért nem az ügyfélszolgálatot kérdezed?

2012. febr. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Fölöslegesen nem akartam felhívni őket, gondoltam előtte megkérdezem itt. De látod kaptam választ. Akkor most miért is hívtam volna fel őket !? :) Köszönöm a választ.
2012. febr. 16. 14:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert az önállóságra vall, és azonnal megkaptad volna a választ. Itt előfordul, hogy órákat, napokat kell várni egy értékelhető válaszra.
2012. febr. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekünk mondta a szerelő mikor beszerelte h előre kell fizetni!:)
2012. febr. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt, de aztán sikerült megérteni. Egyrészt mivel ez előfizetés, ezért el lehet fogadni, hogy a számla előre jön. Nálunk is az első 2 és fél hónap jött egyben, de azóta minden rendben, szóval szerintem Nálad sem lesz több meglepetés!
2012. febr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt tudjátok esetleg, hogy mindenképpen vállalni kell 1 vagy 2 év hűséget, vagy lehet anélkül is szerződni?


A mostanában hirdetett "okos csomag"-ról van szó (3 szolgáltatás egyben)


Ti írtatok alá hűséget?

2012. febr. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a DIGInél nincs hűség, de meg kell nézni a honlapjukat, hogy a Te csomagodnál van-e! Mi sima TV-t, netet kötöttünk, ott nem volt.
2012. febr. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálam az van (én is kb 1 hónapja köttettem be a műholdas tvt) hogy ma jött a szerelési díj számlája, meg az anyagköltségé külön csekken). De havidíjas számlát/csekket még nem kaptam..

Tudja vki h ez miért lehet?


amúgy én hűségidő nélkül vagyok!

(a DIGI csomag, 2700Ft)

2012. febr. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!